•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Mar 2, Sat 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    - : -
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    Mar 16, Sat 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
KK Partizan
02. Mart 2019.
18:00
1Crvena zvezda mts17/1
2Cedevita13/5
3Budućnost VOLI12/5
4Partizan NIS12/6
5Mega Bemax9/9
6FMP8/10
7Cibona7/11
8Mornar 7/10
9Igokea6/12
10Zadar6/12
11Petrol Olimpija5/13
12Krka5/13






VESTI

24.01.2016 /

“Večiti derbi” – epizoda 246

Košarkaši Crvene zvezde Telekom “gostuju” ekipi Partizana NIS, u 246. “večitom derbiju”, u okviru 21. kola ABA lige J.t.d, u ponedeljak 25. januara, s početkom u 21 čas.
Nakon sjajne partije i pobede nad Unikahom u Evroligi, puleni trenera Radonjića nemaju mnogo vremena za odmor, jer već u ponedeljak igraju novi meč protiv "večitog rivala”. U prvom delu takmičenja, crveno – beli su pred svojim navijačima slavili rezultatom 92:77, međutim, "večiti rival” je pored promene trenera doveo i određena pojačanja, te se očekuje neizvesnija utakmica nego što je to bio slučaj jesenas. 

Ovo će biti 30. duel "večitih rivala” u regionalnom takmičenju, a "gosti” na ovoj utakmici su slavili u 13 duela. Koliko je ovo važna utakmica za Zvezdu, možda i najbolje svedoči podatak da je trener Radonjić nakon pobede nad Unikahom u Evroligi, veći deo svog izlaganja na konferenciji za medije posvetio upravo predstojećem "večitom derbiju”.

Dejan Radonjić: ”Utakmice između Zvezde i Partizana imaju poseban status. U ovom trenutku osim toga i veličine derbija, značaja igranja između Zvezde i Partizana smatram da utakmice imaju veliki rezultatski značaj za oba tima. Partizan je u situaciji da izlazi iz dve pobede, pojačani sa Vilijamsom uz mogućnosti da između dva kola treniraju, sigurno će biti mnogo težak protivnik. Što je evidentno, u ovom periodu nakon dolaska Džikića na klupu Partizana u poziciji da u 9 dana između dva duela, prošlog protiv Krke i ovog sad se pripremaju za duel protiv nas koji smo maltene u jednom malom vremenskom periodu se pripremili za Partizan. Znamo da nas očekuje i atmosfera koja će da bude velika pomoć Partizanu, znamo da se kao što je sasvim prirodno i jedna i druga ekipa biti jako motivisane da naprave dobar rezultat. Mi nakon ovog duela protiv Unikahe u određenim problemima sa lakšim povredama malo većeg broja igrača nego obično, tako da je teško reći koji će sastav sutra biti na terenu da uradi ono što u ovom trenutku želimo, a to je da ostvarimo pobedu i da ostanemo u broju pobeda i poraza sa Cedevitom na tabeli.”

Naglašavamo da se karte za ovaj meč neće naći u slobodnoj prodaji, a da će na osnovu ranijeg dogovora dva kluba, Crvena zvezda Telekom će kao što je bio slučaj sa "večitim rivalom” jesenas, dobiti 300 ulaznica za predstojeći meč.