•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    - : -
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Mornar Bar
VS
KK Crvena zvezda
17. Decembar 2017.
19:00
1Budućnost VOLI10/1
2Crvena zvezda mts9/2
3Cedevita8/3
4FMP5/6
5Partizan NIS5/6
6Zadar5/6
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Mega Bemax4/7
10Igokea4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/9






VESTI

16.09.2015 /

Crvena zvezda - Fenerbahče 65:88

Košarkaši Crvene zvezde Telekom igraće u nedelju u utakmici za peto mesto na turniru u Zadru, pošto su izgubili i drugi meč u grupi od Fenerbahčea 65:88 (18:26,9:18, 19:15, 19:29).
Najefikasniji igrač na utakmici bio je centar Fenerbahčea Ekpe Udo sa 16 poena, dok je u ekipi Crvene zvezde ponovo najviše poena ubacio Stefan Nastić -12. Crveno-beli ni za ovaj meč nisu mogli da računaju na Rajana Tompsona i Maika Cirbesa.

Samo dan nakon tesnog poraza od još jednog turskog evroligaša, Darušafake, trener Dejan Radonjić odlučio se da meč sa Fenerbahčeom, jednim od rivala crveno-belih u grupnoj fazi Evrolige, počne sa petorkom Rebić, Dangubić,Lazić, Tejić i Skorcanitis.

Nakon izjednačenog početka, turski tim se rezultatski odvojio nakon odlične epizode Američkog centra Ekpe Udoa. Fenerbahče je poveo u finišu prve deonice sa 22:11, ali se koševima Mekela i trojkom Lazića, Crvena zvezda vratila, a na prvi odmor otišlo se pri rezultatu 18:26.

U drugoj deonici, prvi se u strelce upisao Jović, a nakon toga usledila je dobra deonica crveno-belih, pa je pri rezultatu 26:30 trener Fenerbahčea Željko Obradović zatražio tajm-aut. I nakon te pauze, izabranici Dejana Radonjića su stali...Usledila je serija od čak 12-0 turskog tima, koju je u samom finišu, nakon serije promašaja sa distance, prekinuo Branko Lazić jednim košem sa linije slobodnih bacanja. Na semaforu je pred drugo poluvreme stajalo 27:44.

U nastavku meča, nije se mnogo toga promenilo, crveno-beli su zaigrali bolje, nakon trojke Mekela prišli na 42:53, a na kraju treće četvrtine Fenerbahče je vodio 59:46. U poslednoj četvrtini, trener Dejan Radonjić poslao je na teren sve raspoložive igrače, 9 poena Rebić je postigao upravo u poslednjoj četvrtini, dok su „plavo-žuti" iz Istanbula ponovo bili vrlo precizni u šutu za tri poena, pa je meč za Crvenu zvezdu okončan možda i sa previsokih 65:88.

Crvena zvezda Telekom:
Rebić 9,Dangubić 4, Mekel 10, Lazić 7,Mitrović 2, Jović 4, Skorcanitis 7,Simanić, Nastić 12, Apić, Gudurić 4,Tejić 7.

Crveno-beli će u nedelju od 16 časova igrati u utakmici za peto mesto, protivnik će biti poznat nakon duela Bajerna i Zadra. U slučaju bilo kakve pobede Bajerna, protivnik crveno-belima biće domaćin turnira Zadar.