•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Baskonia Vitoria
23. Novembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

31.08.2015 /

Dobili smo najtežu grupu

Crvena zvezda dobila je veoma jake protivnike u Evroligi – opšta je ocena u taboru crveno-belih. Zvezda će se u prvoj fazi elitnog klupskog evropskog takmičenja takmičiti u A grupi...
zajedno sa madridskim Realom, Fenerbahče Ulkerom, Himkijem, minhenskim Bajernom i francuskim Strazburom:

- Grupa je veoma jaka sa timovima koji su pravljeni za sam vrh ovog takmičenja– počinje analizu žreba trener Crvene zvezde Telekom Dejan Radonjić.

- Real i Fenerbahče su bili izuzetno aktivni u dosadašnjem delu pelaznog roka. Himki je klub sa tradicionalno velikim budžetom i jako dobrim timom. Takođe, od Bajerna treba očekivati da boji nego što je bio prošle sezone, a mi u takvoj grupi treba da pokušamo da budemo konkretni sa svima. U ovom tenutku rano je za neke opširnije komentare i dublje analize. Svi klubovi se još nalaze u procesu formiranja timova, a ista situacija je i sa nama. Treba da nadomestimo odlaske nosilaca igre, a to neće biti lako. Tek kada se kompletiraju sve ekipe moćićemo da kažemo nešto više – kratko je zastao Radonjić i potom dodao:

- Ne mogu da budem zadovoljan žebom, jer smo dobili zaista najtežu grupu – zaključio je Radonjić.

Ocenu žreba dao je i kapiten crveno-belih Luka Mitrović:

- Grupa je veoma teška. Sigurno je da će učesnici minulog Fajnal-fora Real i Fenerbahče ući sa istm ambicijama. Himki je osvajač Evrokupa, tim sa velikim  budžetom. Koliko su moćni pokazuje i podatak da su u svojim redovima imali Tajrisa Rajsa koji je 2014. godine bio MVP Evroliginog Fajnal-fora, a ove sezone je bio najkorisniji igrač Evrokupa – kratko je zastao Mitrović i potom nastavio sa analizom:

- Bajern je veoma ambiciozan tim koji je iz godine u godinu sve jači, a svima je dobro poznato koliko je to finansijski moćan klub. Strazbur je mala nepoznanica za sve nas,  ali ove godine su bili finalisti francuskog prvenstva. Defitnitivno je da će se zbog igranja u Evroligi i oni značajno pojačati. U ovom trenutku možemo reći da smo na papiru izvukli možda i težu grupu nego prošle sezone – konstatovao je Mitrović.