•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

12.10.2017 /

ABA: Crvena zvezda mts - Budućnost u Železniku

Zbog zauzetosti dvorane "Aleksandar Nikolić" tokom narednog vikenda, KK Crvena zvezda mts dočekaće ekipu Budućnost VOLI u derbiju 4.kola ABA lige. Meč u nedelju od 19 sati.
KK Crvena zvezda mts organizovaće utakmicu 4.kola ABA lige, i derbi te runde regionalnog takmičenja protiv Budućnosti u dvorani FMP-a u Železniku.

Razlog za promenu lokacije odigravanja ovog meča je zauzetost dvorane „Aleksandar Nikolić" koja će od 13-15.oktobra biti domaćin taekwondo turnira „Trofej Galeb".

Utakmica Crvena zvezda mts – Budućnost VOLI igra se u nedelju od 19 časova.

Za derbi meč 4.kola ABA lige jtd prodavaće se dnevne karte po ceni od 300 RSD, a o svim organizacionim detaljima, načinu ulaska u dvoranu u Železniku za vlasnike sezonskih ulaznica i kupce dnevnih karata,i svim bezbednosnim aspektima vezanim za ovaj meč, klub će se oglasiti još jednim saopštenjem do početka utakmice.

KK Crvena zvezda mts