•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    - : -
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    KHI   CZV
    - : -
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    - : -
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    - : -
    Nov 2, Thu 19.00
  •  
    UNI   CZV
    - : -
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
FC Barcelona Lassa
20. Oktobar 2017.
19:00
1Crvena zvezda mts3/0
2Mega Bemax2/1
3Cedevita2/1
4Igokea2/1
5Budućnost VOLI2/1
6FMP
1/2
7Partizan NIS1/2
8Cibona1/2
9Zadar1/2
10Petrol Olimpija1/2
11MZT Skopje Aerodrom
1/2
12Mornar1/2






VESTI

22.09.2017 /

Alimpijević: ''Podržite ovaj mladi tim'' (VIDEO)

Trener KK Crvena zvezda mts Dušan Alimpijević govorio je uoči turnira na Kritu koji se održava od petka 22.09 do nedelje 24.09.2017. godine. Alimpijević je analizirao urađeno u pripremnom periodu i poslao poruku navijačima.
Košarkaši Crvene zvezde mts nakon odrađenog pripremnog perioda u Beogradu uputili su se na Krit gde će nastupati na elitnom turniru i na taj način napraviti poslednju proveru pred početak sezone. Pored Crvene zvezde, učesnici turnira su i giganti Evroligaši Olimpijakos i Makabi, kao i Uniks iz Kazanja koji je protekle sezone nastupao u najelitnijem evropskom takmičenju. Crveno-beli će prvi meč na turniru odigrati u petak od 19 časova i 30 minuta protiv Olimpijakosa uz direktan prenos na Sport Klubu.

To će biti najjača provera za crveno-bele koji su u pripremnom periodu do sada savladali sve rivale. Poslednji meč protiv Lokomotive Kubanj i sigurna pobeda ulila je dodatan optimizam u novi mladi tim Crvene zvezde. Kako je trener Dušan Alimpijević istakao u razgovoru za KK CZ TV, Zvezda će biti oslabljena jer na turniru neće nastupati kapiten Branko Lazić i Pero Antić, ali da će uprkos tome meč biti veoma značajan pogotov za mlade igrače koji nisu imali priliku da se susretnu sa evroligaškim rivalima.

Kompletan razgovor sa šefom stručnog štaba crveno-belih možete pogledati na zvaničnom youtube kanalu KK Crvena zvezda mts: