•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Real Madrid
VS
KK Crvena zvezda
01. Decembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

19.10.2017 /

Alimpijević: "Uz navijače preko maksimuma"

Trener Crvene zvezde mts Dušan Alimpijević na konferenciji za medije govorio o predstojećoj utakmici sa Barseonom u dvorani "Aleksandar Nikolić". Karte za spektakl, koji počinje u petak od 19 časova, rasprodate.
Košarkaši Crvene zvezde mts u petak dočekuju ekipu Barselone Lassa u utakmici 2.kola Evrolige.

Interesovanje za prvi nastup crveno-belih pred domaćom publikom je ogromno, a sve karte su rasprodate. Trener Dušan Alimpijević na izuzetno posećenoj konferenciji za medije biranim rečima govorio je o ekipi Barselone, koja je novu sezonu "otvorila" izvanredno - ubedljivim pobedama u Endesa ligi, i posebno ubedljivom partijom protiv Panatinaikosa u "Blaugrani": Ipak, Crvena zvezda u svaku utakmicu ulazi sa željom da pobedi:

"Očekuje nas meč protiv Barselone, ekipe koja je u ovom trenutku jedan od četiri najrespektabilnijih "rostera" u ligi. Šampionske ambicije čak i prema Evroligi pokazuju time što su vrlo brzo došli do toga da su najuigranija ekipa, i u najboljoj formi. To se vidi kroz špansko prvenstvo, gde su dominantno prošli kroz četiri kola, to se vidi i u Evroligi, gde su naneli Panatinaikosu ubedljiv poraz.Ako uzmemo u obzir da su Navaro i Tomić 11. i 12. igrači, a oni su bili skoro nosioci prošle godine, onda je sve jasno".

Crveno-beli su imali nešto više vremena da se pripreme za ovu utakmicu, pre izuzetno napornog rasporeda do narednog četvrtka (Barselona, Cedevita, Himki i Makabi):

"Moja ekipa imala je nešto više vremena da se spremi i odmori za ovu utakmicu. Očekujemo reakciju posle utakmice u ABA ligi, i protiv ovakvih timova su navijači važan faktor, koji nosi domaći tim, koji izvlači iz nas i preko maksimuma. A videli ste i sami, koliko ta atmosfera i navijanje ne godi protivničkim ekipama koje redom navode da je atmosfera u Beogradu posebna, i da je u takvom ambijentu teško igrati".

Nemanje Dangubića neće biti ni u petak na parketu:

"Za nas otežavajuća okolnost što i ovu utakmicu neće igrati Dangubić i to je već šesta utakmica u kojoj nismo u kompletnom sastavu, sa punim rosterom. Nedostatak energije zbog njegovog odsustva moraće da nadoknade igrači koji su tu. Imamo dovoljan broj igrača da to nadoknade i očekujem da pokažemo odgovornost pre svega u igri jedan na jedan protiv Barselone koja je u tom segment najjača, i u šutu za tri poena" rekao je Alimpijević.

Utakmica Crvena zvezda mts - Barselona Lassa igra se u petak od 19 časova, uz direktan prenos na TV Sportklub. 

Zbog rasprodate dvorane i velikih gužvi, KK Crvena zvezda mts apeluje na sve koji dolaze u dvoranu "Aleksandar Nikolić" da dođu što ranije zbog detaljnih kontrola na ulazima. Kapije dvorane otvaraju se u 16.30 časova.