•  
    CZV   ULM
    - : -
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    MON   CZV
    - : -
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   AND
    - : -
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    BRE   CZV
    - : -
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    ULM   CZV
    - : -
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Ratiopharm ULM
02. Oktobar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts0/0
2Cibona0/0
3Mega Bemax0/0
4Igokea0/0
5Cedevita0/0
6Partizan0/0
7FMP0/0
8Budućnost0/0
9Krka0/0
10Olimpija0/0
11Zadar0/0
12Mornar0/0






VESTI

07.02.2018 /

Arijan Lakić potpisao prvi profesionalni ugovor

Talentovani bek Arijan Lakić potpisao je u sredu četvorogodišnji ugovor sa KK Crvena zvezda mts.
Talentovani bek i potencijalni juniorski reprezentativac Srbije, Arijan Lakić, potpisao je u sredu prvi profesionalni ugovor sa KK Crvena zvezda mts.

Klub je tako nastavio praksu da ukazuje šansu talentovanim igračima, koji su prošli školu kluba i stasavali u mlađim selekcijama KK Crvena zvezda.

Arijan Lakić je se obavezao na višegodišnju vernost klubu, za koji je nastupao i u konkurenciji kadeta. U  Zvezdu je stigao sa nepunih 16 godina iz KK Sava. Kao član kadetske selekcije osvojio je titulu prvaka Srbije u kojoj je bio jedan od najzapaženijih igrača.



Arijan je rođen 20.januara 2000.godine u Beogradu, igra na poziciji plejmejkera i beka, visok je 198 centimetara i težak 95 kilograma.

Lakić je sa Crvenom zvezdom potpisao četvorogodišnji ugovor.