•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

09.09.2016 /

Bjelica: " Čast mi je što ću ponovo igrati za Zvezdu"

ovo pojačanje KK Crvena zvezda Milko Bjelica o povratku u svoj klub, teškoj sezoni koja je pred crveno-belima, Evroligi i iskustvu koje bi trebalo da donese u ekipu Dejana Radonjića.
Milko Bjelica od četvrtka je ponovo član Crvene zvezde. Krilni centar crveno-belih vratio se u Beograd iz koga je otišao kao igrač koji mnogo obećava, a vratio se sa velikim iskustvom i brojnim epizodama u klubovima koji su nastupali u Evroligi.

Nakon obaveznih testova u ordinaciji sportske medicine „Vitamaksima" u Beogradu, Milko Bjelica koji je u četvrtak već odradio prvi trening sa timom, izneo je svoja očekivanja od povratka u Crvenu zvezdu:

„Sigurno da mi je mnogo drago što sam ponovo u Crvenoj zvezdi. Tu sam počeo, a dodatno zadovoljstvo pričinjava mi i činjenica da ću sa mojim klubom igrati Evroligu. Tu sam da pomognem mojim saigračima i treneru da pokušamo da ponovimo rezultat iz prošle sezone".

Crveno-bele očekuje izuzeto naporna sezona sa velikim brojem utakmica i brojnim putovanjima. Kao sada već iskusan evroligaški igrač, Milko ističe jednu stvar:

„Očekuje nas vrlo naporna sezona u kojoj je mnogo važno da izbegnemo povrede, jer će ritam biti težak. Sada razmišljam samo kako da se što pre uigramo i dođemo do forme" 

Otišao je kao jedan od mlađih u timu, trenutno je najiskusniji, i igrač sa ozbiljnim stažom u Evroligi. Nakon poziva Crvene zvezde nije mnogo razmišljao:

„Bilo je ponuda tokom leta, ali kada sam čuo za ponudu Crvene zvezde, sve je bilo idealno. Ponovo Evroliga, moj klub, poklopile su nam se i želje i ambicije. Biće mi čast da ponovo igram u dresu Crvene zvezde i najboljom publikom u u Evropi" rekao je Bjelica, koji sa ekipom putuje na turnir u Vršcu, gde će crveno-beli odigrati prvi meč u novoj sezoni pred publikom protiv organizatora turnira ekipe Vršca u subotu.