•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

09.07.2017 /

Bjelica posetio Zvezdin kamp

Prvotimac Crvene zvezde mts Milko Bjelica posetio je Zvezdin letnji kamp na Zlatiboru na opšte oduševljenje velikog broja mališana.
U toku je treća smena Zvezdinog letnjeg kampa koji je nakon prve nedelje u Vrnjačkoj Banji preseljen na prelepe terene na Zlatiboru. Veliki broj mladih košarkaša prijavio se i ovog leta u želji da podignu svoje košarkaškaško znanje na viši nivo, a mi smo bili svedoci svakodnevnog napronog rada najmlađih koji su pod budnim okom Zvezdinih trenera pokazali veliki talenat i strast prema košarci.

Takođe, praksa organizatora je da u svakoj smeni na kampu, a biće ih ukupno četiri, bar jedan od bivših ili sadašnjih prvotimaca Crvene zvezde mts poseti klince na Zvezdinom letnjem kampu. Filip Čović i Nemanja Nedović ulepšali su naporan rad najmlađih u prvim smenama, trenirali i podelili bogato iskustvo sa njima. A, poslednja dva gosta Zvezdinog letnjeg kampa bili su Marko Gudurić i Milko Bjelica.




Dolazak Bjelice na kamp izazvao je veliko oduševljenje među najmlađima, a kako i ne bi. Prebogato evroligaško iskustvo Zvezdinog centra otvorilo je klincima mnoge košarkaške vidike. Bjelica je pored velikog broja saveta, pokazao polaznicima kampa i neke ’’finte’’ i izazvao široke osmehe, one najlepše dečije. Zvezdin centar imao je samo reči hvale za Zvezdin letnji kamp.

’’Davno je bilo kada sam ja bio u ovim godinama’’, rekao je uz osmeh Bjelica i potom nastavio:

’’Ipak, ono što vidim da se definitivno nije promenilo je strast prema košarci. Moja generacija možda nije imala priliku da stiče košarkaškog znanje u ovako fantastično organizovanom kampu, ali smo delili sličnu strast prema ’’basketari’’. Vidim da klinci vredno rade, mnogo je talenta na ovim terenima. Savetovao bi im da nastave vredno da rade, slušaju trenere od kojih definitivno imaju šta da nauče i sve ostalo će doći samo po sebi. Možda jednog dana i neki od njih zaigraju Evroligu sa Zvezdom’’, rekao je Bjelica.