•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    IGK   CZV
    77 : 79
    Jan 12, Sat 17.00
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   FMP
    79 : 62
    Jan 19, Sat 19.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CED   CZV
    - : -
    Jan 26, Sat 17.00
  •  
    CSP   CZV
    - : -
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Feb 5, Tue 19.00
  •  
    MOR   CZV
    - : -
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Mar 2, Sat 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    - : -
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    Mar 16, Sat 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Valencia Basket
23. Januar 2019.
19:00
1Crvena zvezda mts13/0
2Cedevita9/4
3Budućnost VOLI8/5
4Mega Bemax8/5
5Partizan NIS7/6
6FMP6/7
7Igokea 5/8
8Mornar 5/8
9Cibona5/8
10Zadar4/9
11Petrol Olimpija4/9
12Krka4/9






VESTI

09.07.2017 /

Bjelica posetio Zvezdin kamp

Prvotimac Crvene zvezde mts Milko Bjelica posetio je Zvezdin letnji kamp na Zlatiboru na opšte oduševljenje velikog broja mališana.
U toku je treća smena Zvezdinog letnjeg kampa koji je nakon prve nedelje u Vrnjačkoj Banji preseljen na prelepe terene na Zlatiboru. Veliki broj mladih košarkaša prijavio se i ovog leta u želji da podignu svoje košarkaškaško znanje na viši nivo, a mi smo bili svedoci svakodnevnog napronog rada najmlađih koji su pod budnim okom Zvezdinih trenera pokazali veliki talenat i strast prema košarci.

Takođe, praksa organizatora je da u svakoj smeni na kampu, a biće ih ukupno četiri, bar jedan od bivših ili sadašnjih prvotimaca Crvene zvezde mts poseti klince na Zvezdinom letnjem kampu. Filip Čović i Nemanja Nedović ulepšali su naporan rad najmlađih u prvim smenama, trenirali i podelili bogato iskustvo sa njima. A, poslednja dva gosta Zvezdinog letnjeg kampa bili su Marko Gudurić i Milko Bjelica.




Dolazak Bjelice na kamp izazvao je veliko oduševljenje među najmlađima, a kako i ne bi. Prebogato evroligaško iskustvo Zvezdinog centra otvorilo je klincima mnoge košarkaške vidike. Bjelica je pored velikog broja saveta, pokazao polaznicima kampa i neke ’’finte’’ i izazvao široke osmehe, one najlepše dečije. Zvezdin centar imao je samo reči hvale za Zvezdin letnji kamp.

’’Davno je bilo kada sam ja bio u ovim godinama’’, rekao je uz osmeh Bjelica i potom nastavio:

’’Ipak, ono što vidim da se definitivno nije promenilo je strast prema košarci. Moja generacija možda nije imala priliku da stiče košarkaškog znanje u ovako fantastično organizovanom kampu, ali smo delili sličnu strast prema ’’basketari’’. Vidim da klinci vredno rade, mnogo je talenta na ovim terenima. Savetovao bi im da nastave vredno da rade, slušaju trenere od kojih definitivno imaju šta da nauče i sve ostalo će doći samo po sebi. Možda jednog dana i neki od njih zaigraju Evroligu sa Zvezdom’’, rekao je Bjelica.