•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Morabanc Andorra
VS
KK Crvena zvezda mts
20. Novembar 2018.
20:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

12.02.2018 /

Branko Lazić za istoriju

Kapiten KK Crvena zvezda mts Branko Lazić ispisao je novu stranicu u bogatoj istoriji kluba sa Malog Kalemegdana. Na utakmici protiv Zadra, Lazić je po 430. put istrčao na parket u crveno-belom dresu.
Beskompromisan borac, pravi ratnik na terenu i od 12.02.2018. godine novi rekorder KK Crvena zvezda. Kroz istoriju dugu 72 godine, crveno-beli dres su ponosno nosili mnogi košarkaški velikani. Jedan od njih je Branko Lazić koji je upisao 430. nastup za voljeni tim i postao rekorder kluba sa Malog Kalemegdana po broju nastupa. 

Debitovao je sada već davne 2011. godine na utakmici protiv Hemofarma. Iz godine u godinu svojim odnosom prema dresu predstavljao je primer tadašnjim i budućim generacijama Crvene zvezde koji su vraćali klub na mesto gde i pripada. Na svakoj utakmici davao je sve od sebe, jer drugačije nije znao i zadužio sve Zvezdaše koji su njegov beskompromisni pristup znali da cene i neretko Lazića ispraćali ovacijama sa tribina.

Drugačije nije bilo ni uoči utakmice sa Zadrom. Poruke širom Evrope od bivših saigrača i Lazinih prijatelja Maika Cirbesa, Vladimira Štimca, Diona Tompsona... puštene su na video bimu uz poteze Lazića koje su obeležili njegovih prvih sedam godina u dresu Crvene zvezde. Potom je predsednik kluba sa Malog Kalemegdana Nebojša Čović uručio cveće Zvezdinom kapitenu, a usledili su i pokloni navijača.


Po ko zna koji put začulo se u dvorani ’’Aleksandar Nikolić’’ dobro poznato skandiranje ’’Branko Lazić, Branko Lazić...’’ koje je pratilo Lazino ’’duvanje’’ svećica u društvu supruge Nataše i ćerke Sare koje su bile posebno iznenađenje i odevene u dres sa prezimenom Lazić i brojem 10. Čestitka za prvih 430 utakmica je dodeljena, a svaka nova pisaće nove rekorde i novu istoriju. Naš kapiten – Branko Lazić!