•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

24.04.2018 /

''Cool Euroleague'' sa Perom Antićem

Prvotimac Crvene zvezde mts i trostruki osvajač Evrolige Pero Antić imao je svoj šou u popularnom serijalu Evrolige ’’Cool Euroleague’’. Antić je govorio o brojnim temama od kojih se izdvajaju strast prema Crvenoj zvezdi i predstojeći Fajnal foru u Beogradu.
KK Crvena zvezda mts dobio je veliku privilegiju da bude deo popularnog serijala ’’Cool Euroleague’’. Svoj šou imao je Pero Antić koji je govorio o brojnim temama od kojih se izdvajaju strast prema Crvenoj zvezdi i predstojeći Fajnal foru u Beogradu. Antić je u emisiji pokazao karakterističnu harizmu i uz dobru zabavu sa voditeljem prošao kroz celu svoju prebogatu karijeru. 

Na ovaj način Crvena zvezda je ušla u odabrano društvo zajedno sa Olimpijakosom, Fenerbahčeom i CSKA kao jedan od klubova kojem je emisija posvećena. Pored Pere Antića ’’zvezde’’ emisije bili su Džejms Feldin i Matijas Lesor koji su zajedno sa Đangom igrali zanimljivu igricu pogađanja ličnosti. 

Poločasovnu emisiju ’’Cool Euroleague’’ sa Perom Antićem možete pogledati na Evroliginom youtube kanalu: