•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Morabanc Andorra
VS
KK Crvena zvezda mts
20. Novembar 2018.
20:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

24.04.2018 /

''Cool Euroleague'' sa Perom Antićem

Prvotimac Crvene zvezde mts i trostruki osvajač Evrolige Pero Antić imao je svoj šou u popularnom serijalu Evrolige ’’Cool Euroleague’’. Antić je govorio o brojnim temama od kojih se izdvajaju strast prema Crvenoj zvezdi i predstojeći Fajnal foru u Beogradu.
KK Crvena zvezda mts dobio je veliku privilegiju da bude deo popularnog serijala ’’Cool Euroleague’’. Svoj šou imao je Pero Antić koji je govorio o brojnim temama od kojih se izdvajaju strast prema Crvenoj zvezdi i predstojeći Fajnal foru u Beogradu. Antić je u emisiji pokazao karakterističnu harizmu i uz dobru zabavu sa voditeljem prošao kroz celu svoju prebogatu karijeru. 

Na ovaj način Crvena zvezda je ušla u odabrano društvo zajedno sa Olimpijakosom, Fenerbahčeom i CSKA kao jedan od klubova kojem je emisija posvećena. Pored Pere Antića ’’zvezde’’ emisije bili su Džejms Feldin i Matijas Lesor koji su zajedno sa Đangom igrali zanimljivu igricu pogađanja ličnosti. 

Poločasovnu emisiju ’’Cool Euroleague’’ sa Perom Antićem možete pogledati na Evroliginom youtube kanalu: