•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Real Madrid
VS
KK Crvena zvezda
01. Decembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

01.06.2015 /

Čović: Na dobrom smo putu

Predsednik KK Crvena zvezda istakao da je protiv Valensije zabeležana velika pobeda, ali da je ekipi posle velikog pražnjenja neophodna pomoć navijača u duelu protiv Budućnosti.

Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović bio je veoma zadovoljan posle ubedljive igre i veoma važne pobede protiv Valensije (76:63). Prvi čovek crveno-belih nije krio svoje oduševljenje celokupnom predstavom u Kombank areni, a odmah nakon utakmice u svlačionici je redom čestitao svim igračima i članovima stručnog štaba na sjajno obavljenom poslu. U večeri velikog trijumfa bio je bez komentara, jer kako je rekao novinarima: „Igrači zaslužuju svu pažnju". Posle prospavane noći, kada su se utisci slegli Čović je osetio potrebu da kaže:

- Ostvarena je velika pobeda protiv izuzetno kvalitetnog rivala i kluba koji zaslužuje ogroman respekt. Trijumfom protiv Valensije nalazimo se na dobrom putu, ali daleko od toga da smo završili sav posao i ispunili cilj koji imamo u Evroligi. Još ništa nije gotovo i to svima koji vole Crvenu zvezdu treba da bude jasno. Ni po koju cenu ne smemo da upudamo u euforiju, jer pred nama je još mnogo teških i važnih utakmica i zato nam je potrebna još veća podrška – počeo je priču Čović i potom dodao:

- Već u nedelju nam sledi još jedan vrlo važan meč. To je derbi šestog kola ABA lige protiv ekipe Budućnosti, koja uz Zvezdu jedina nije poražena u dosadašnjem delu regionalnog takmičenja. I u toj utakmici biće nam neophodna velika pomoć i podrška navijača, jer Budućnost ove sezone ima izvanrednu ekipu. Zvezdin tim je doživeo veliko fizičko i emotivno pražnjenje u meču sa Valensijom i zato će im biti neophodna dodatna energija sa tribina. Pozivam navijače da u što većem broju dođu u dvoranu Pionir, jer se mnogo puta do sada pokazalo koliko Crvena zvezda igra bolje i borbenije kada uz sebe ima podršku svojih navijača. Smatram da su igrači i stručni štab, posle odlične igre protiv Valensije, zaslužili da ih publika nagradi velikom posetom i na parketu Pionira ih dočeka ovacijama.

Kada se već dotakao priče o navijačima, Čović nije mogao, a da ne pohvali atmosferu koja je vladala u Kombank areni:

- Velike zasluge za trijumf protiv Valensije idu i na račun publike koja je fantastično bodrila ekipu. U najavi utakmice sa Valensijom sam rekao da se od košarkaša Crvene zvezda zahteva da se uvek bore do poslednje kapi znoja. Oni su to besprekorno ispoštovali i za takav pristup bili su adekvatno ispraćeni sjajnim navijanjem. Jasno je da to treba da bude naša formula funkcionisanja i u nastavku sezone. Moram da naglasim da je osećaj zadovoljstva posle pobede nad Valensijom još izraženiji jer je sve proteklo u najboljem redu, bez bilo kakvih incidenata. Navijači su uvažili sve naše apele i zaslužuju sve pohvale za podršku koju su dali ekipi – zaključio je Čović.