•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Morabanc Andorra
VS
KK Crvena zvezda mts
20. Novembar 2018.
20:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

03.11.2015 /

Crvena zvezda - Fenerbahče u Kombank Areni

Košarkaši Crvene zvezde Telekom dočekaće ekipu turskog Fenerbahčea u "Kombank Areni".
Meč 4.kola Evrolige igra se u petak od 20 časova, a prodaja ulaznica za ovaj spektakl, počinje u sredu na svim prodajnim mestima "Eventima" i blagajnama Kombank Arene.

Cene karata, ovoga puta uvećane su za 50 dinara, i to iz posebnog razloga, kao pomoć u lečenju naše operske dive i članice Narodnog Pozorišta u Beogradu, Suzane Šuvaković-Savić. 

Tribina 400 – 750 dinara
Tribina A,B,C i D nivo 200 (uglovi) – 1150 dinara
Parter B – 850 dinara
Parter 4 – 1050 dinara
Bela i Plava loža – 1350 dinara
Loža – 1650 dinara, dok je za mesto pored terena u najvećoj srpskoj dvorani potrebno izdvojiti 10.050 dinara. 

KK Crvena zvezda Telekom i ovoga puta se zahvaljuje Republici Srbiji i gradu Beogradu, na saradnji koja je omogućila održavanje još jedne velike utakmice u najvećoj srpskoj dvorani.