•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Fenerbahce Dogus
VS
KK Crvena zvezda
19. Decembar 2017.
18:45
1Crvena zvezda mts10/2
2Budućnost VOLI10/2
3Cedevita9/3
4Partizan NIS6/6
5Zadar6/6
6FMP5/7
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Igokea5/7
10Mega Bemaks4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/10






VESTI

30.05.2017 /

Crvena zvezda dočekuje Borac

Košarkaši Crvene zvezde mts dočekuju Borac u okviru 13.kola Mozzart Superlige. O predstojećoj utakmici govori prvotimac MIlko Bjelica.
Košarkaši Crvene zvezde mts dočekuju u sredu ekipu Borca u utakmici 13.kola Mozzart Superlige.

Crveno-beli žele da nastave pobednički niz, i sačuvaju prvo mesto pred plej of, koje bi im garantovalo prednost domaćeg terena do same završnice nacionalnog šampionata.

Ekipa Crvene zvezde mts je u prvom meču koji je odigran u okviru 6.kola slavila u dvorani kraj Morave koja je bila prepuna sa 85:65.

I pored činjenice da su crveno-beli favoriti u ovom meču, ekipa Borca je jedno od najprijatnijih iznenađenja cele sezone u srpskoj košarci, i na tu činjenjicu upozorava i Milko Bjelica:

Drago mi je da se jedan košarkaški centar poput Čačka vraća na košarkašku mapu. U to sam se uverio i prilikom našeg gostovanja Borcu. Moramo da odigramo maksimalno dobro, radimo i treniramo dobro, polako se i kompletiramo, Borac igra dobro kroz Superligu, imaju nekoliko vrlo iskusnih igrača, ali želimo nove bodove koji će nas zadržati na prvom mestu" rekao je Bjelica.

Prodaja ulaznica za ovaj meč počela je u sredu, obavljaće se i na dan utakmice na blagajni dvorane „Aleksandar Nikolić".

U poslednjem kolu, u subotu, crveno-beli gostuju ekipi Dinamika, a u utorak počinje i polufinale plej ofa.