•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    106 : 101
    Mar 30, Sat 13.21
  •  
    PAR   CZV
    70 : 67
    Apr 1, Mon 09.31
  •  
    CZV   BUD
    91 : 72
    Apr 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    107 : 69
    Apr 14, Sun 19.00
  •  
    BUD   CZV
    80 : 72
    Apr 17, Wed 19.00
  •  
    BUD   CZV
    84 : 80
    Apr 19, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    97 : 54
    Apr 22, Mon 19.00
  •  
    CZV   DUN
    101 : 60
    Apr 27, Sat 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    68 : 82
    May 1, Wed 19.00
  •  
    CZV   FMP
    82 : 65
    May 4, Sat 17.00
  •  
    CZV   BGD
    82 : 50
    May 8, Wed 19.00
  •  
    BOR   CZV
    67 : 77
    May 11, Sat 20.00
  •  
    DUN   CZV
    65 : 91
    May 15, Wed 20.00
  •  
    CZV   ZLA
    83 : 57
    May 18, Sat 17.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

14.05.2017 /

Crvena zvezda dočekuje Spartak

Prvotimav Ognjen Dobrić pred utakmicu 8.kola Mozzart Superlige sa Spartakom. Meč se igra u ponedeljak od 19 časova u dvorani "Aleksandar Nikolić".
Košarkaše Crvene zvezde mts u ponedeljak očekuje meč 8.kola Mozzart superlige sa ekipom Spartaka.

Ovaj meč praktično označava početak drugog kruga ligaškog dela takmičenja, a crveno-beli su na startu lige pobedili plave iz Subotice u dvorani "Dudova šuma" sa...

Ekipa Crvene zvezde mts u dosadašnjih 7 kola jedini je neporaženi tim u Mozzart superligi.

Pred ovaj duel koji se igra u ponedeljak od 19 časova u dvorani „Aleksandar Nikolić" prvotimac Ognjen Dobrić kaže da crveno-beli žele još jedan trijumf kako bi nastavili niz, ali uz dozu opreza:

U ovu utakmicu moramo da uđemo veoma oprezno kao i u sve dosadašnje mečeve u domaćem šampionatu, ali jasno je da želimo nove bodove, čime bi nastavili niz nepobedivosti. Ipak, do bodova možemo samo skoncentrisanom igrom protiv ekipe za koju znamo kako igra, jer smo ovogodišnji šampionat otvorili upravo utakmicom u Subotici. Imaju kvalitet, bili su jedno od najprijatnijih iznenađenja domaće lige, tako da samo angažovanom igrom možemo do cilja i do nove pobede" rekao je Ognjen Dobrić.

Trener Dejan Radonjić na ovoj utakmici neće moći da računa na Branka Lazića koji se i dalje oporavlja od povrede ramena.

Karte za utakmicu Crvena zvezda mts – Spartak Subotica prodaju se već od nedelje u poslovnicama Eventima, i na dan utakmice na blagajni dvorane „Aleksandar Nikolić":

Tribine - 200 dinara
Parter B i Parter 4 - 400 dinara
Plava loža i Bela loža - 600 dinara
Loža - 800 dinara
courtseat - 3000 dinara

Meč Crvena zvezda mts - Spartak biće prenošen na zvaničnom sajtu Mozzart superlige.