•  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    80 : 55
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    111 : 56
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    69 : 85
    Jun 3, Sat 20.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

23.05.2016 /

Crvena zvezda i Nastić sporazumno raskinuli ugovor

KK Crvena zvezda Telekom i centar Stefan Nastić sporazumno su u ponedeljak raskinuli ugovor.
Razlog za prekid saradnje su porodični razlozi Stefana Nastića, koji je tim povodom već otputovao u Severnu Ameriku.

Stefan Nastić je u Crvenu zvezdu stigao prošlog leta, kao centar koji je završio jedan od najprestižniih koledža u SAD, Stenford, a nakon sjajne sezone u kojoj je ubacivao 13 poena uz skoro 7 skokova, i igranja za Sakramento Kingse u Letnjoj NBA ligi, stigao je u Beograd, kao mladi reprezentativac Srbije za koju je nastupao na Mediteranskim igrama 2013.godine:

„Želim momcima i mojim dojučerašnjim saigračima puno sreće do kraja ove, i u predstojećim sezonama. Vreme u Crvenoj zvezdi pamtiću kao veliko iskustvo za mene, žao mi je što nisam bio u prilici da ostavim veći trag, ali nažalost, isprečile su se neke druge, porodične stvari koje moram da rešim. Puno sreće mojoj Crvenoj zvezdi!"

Stefan Nastić je u ABA ligi u meču 4.kola ubacio 16 poena protiv ekipe Tajfuna, a prosečno je ubacivao 7 poena uz 2 skoka, tokom učešća u regionalnom takmičenju.

Klub se ovim putem zahvaljuje Stefanu Nastiću, na svemu što je pružao u crveno-belom dresu u ovoj sezoni, i želi mu puno sreće u nastavku profesionalne karijere.