•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

28.06.2016 /

Crvena zvezda i Radonjić i naredne sezone zajedno!

Prvo pojačanje za novu sezonu - trener KK Crvena zvezda Telekom Dejan Radonjić ostaje na klupi šampiona ABA i KLS lige i u takmičarskoj 2016/2017. Radonjić otputovao u Barselonu na sastanak EL i trenera evroligaških klubova.
Trener KK Crvena zvezda Telekom Dejan Radonjić otputovao je u utorak u Barselonu gde će kao trener crveno-belih prisustvovati redovnim godišnjim sastancima Evrolige sa ostalim trenerima klubova, koji će se takmičiti naredne sezone u novom formatu najelitnijeg evropskog klupskog takmičenja.

Dejan Radonjić ostaje u redovima šampiona ABA i KLS lige, KK Crvena zvezda Telekom i takmičarskoj 2016-2017.godini  u skladu sa ugovorom koji ima sa klubom.

Trener sa najviše pobeda u dosadašnjoj istoriji kluba sa Malog Kalemegdana, insistirao je na ostanku u Beogradu, i pored interesovanja pojedinih klubova iz inostranstva, što je svojevrsno priznanje i KK Crvena zvezda Telekom koji je dvostruki uzastopni osvajač „duple krune" i redovni, i uspešni učesnik Evrolige. 

Dejan Radonjić je prvi tim KK Crvena zvezda Telekom preuzeo u aprilu 2013.godine. Do danas je osim rekordnog broja pobeda, osvojio i dve ABA i KLS lige, dva kupa, a sa crveno-belima je stizao i do polufinala Evrokupa, i četvrtfinala Evrolige u upravo završenoj sezoni. Klub ovom prilikom izražava zadovoljstvo nastavkom saradnje KK Crvena zvezda Telekom i Dejana Radonjića i u budućem periodu u kome naš klub očekuju novi izazovi i obaveze u 4 takmičenja.

KK Crvena zvezda Telekom