•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

16.02.2017 /

Crvena zvezda mts lako do polufinala "KRK"

Košarkaši Crvene zvezde mts plasirali su se u polufinale kupa Radivoja Koraća, pošto su u drugoj četvrtfinalnoj utakmici savladali lidera KLS ekipu "Vršca 99:47 (30:7,,27:10,24:15,18:15). Najefikasniji Marko Simonović sa 19 poena.
Crveno-beli su u punoj dvorani "Čair" uz bučnu podršku brojnih navijača našeg kluba, ceo posao u prvoj utakmici obavili već u prvom poluvremenu koje su dobili rezultatom 57:17, a prvotimac Crvene zvezde Marko Simonović ubacio je u prvom delu (igrao 10 minuta) 17 poena.

Crveno-beli koji su nastupili bez Bjelice, Voltersa i Dangubića su od početka meča nametnula prepozatljivu igru sa izuzetno jakom igrom u odbrani, koja je donela lake poene iz polukontri i kontri za brzih 6:0 na startu, a posle trojke Marka Gudurića Zvezda je u 8. minutu prvi put došla do dvocifrene prednosti od 19:7. Do kraja prvog perioda Crvena zvezda se u potpunosti razigrala i imala je ogromnih 30:7 posle 10 minuta. 



I u nastavku utakmice crveno-beli su nastavili sa angažovanom igrom, već u 14.minutu nakon trojke Dženkinsa bilo je +32 (42:10), u 25.minutu bilo je 63:22, nakon zakucavanja Branka Lazića, a rekordnih 81:32 bilo je nakon lepog prodora Petra Rakkićevića. Trener Dejan Radonjić je tokom drugog poluvremena i do kraja meča ravnomerno rasporedio minutažu i ukazao šansu i ostalim igračima, pa je Crvena zvezda stigla do lake i zaslužene pobede i plasmana u polufinale u kome će se sastati sa ekipom "FMP-a" koji je bio bolji od ekipe "Spartaka" 77:58.



Taj polufinalni meč igra se u subotu od 17 časova.

KK Crvena zvezda mts: Tompson 12+6sk, Mitrović 12+10 sk , Lazić 4, Simanić 8, Dobrić 6, Simonović 19, Dženkins 9, Gudurić 13, Jović 4, Kuzmić 7.