Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

08.06.2019 /

Crvena zvezda mts u Areni igra utakmice Evrolige

KK Crvena zvezda mts svoje Evroligaške utakmice u sezoni 2019-2020 igraće u "Areni", odlučeno na sastanku čelnika kluba i Arene održanog u sredu 05.06.2019.godine. Svoje mečeve u ABA ligi iz ekonomskih razloga, Crvena zvezda će igrati kao i do sada u hali "Aleksandar Nikolić".
KK Crvena zvezda mts u takmičarskoj sezoni 2019/020 sve utakmice Evrolige igraće u beogradskoj Areni.

To je rezultat sastanka koji su u sredu 05.06.2019. godine održali predstavnici KK Crvena zvezda mts, predsednik i direktor kluba sa predstavnicima Arene, na čelu sa proslavljenim košarakašem, a sada direktorom „Arene" Goranom Grbovićem.

Utakmice u ABA ligi i domaćem šampionatu KK Crvena zvezda mts igraće u dvorani „Aleksandar Nikolić". Ovakva odluka doneta je u skladu sa ekonomskim mogućnostima kluba.


KK Crvena zvezda mts je dominantnim igrama u regionalnom takmičenju i kao šampion ABA lige, izborio pravo da nastupa u Evroligi. Ovim dogovorom Klub nastavlja tamo gde je zastao pre godinu dana. Crveno-beli su tokom pet uzastopnih godina nastupa u Evroligi i Evrokupu, u najvećoj srpskoj dvorani izgradili imidž kluba koji od svojih mečeva u „Areni" pravi spektakle, obara rekorde posećenosti, ali i unapređuje i razvija se kroz dodatne sadržaje i programe koje pokušava da ponudi gledaocima.

Sve što je KK Crvena zvezda mts radila prethodnih godina igrajući svoje međunarodne utakmice u Areni, Evroliga je prepoznala i kroz dodeljivanje nagrada našem klubu za razvoj Evrolige i marketing.

Zato je odluka da Crvena zvezda mts igra svoje Evroligaške utakmice u takmičarskoj sezoni 2019-2020 u Areni, logična i nastavak onoga što je započeto još 2013. godine.


KK Crvena zvezda mts se ovom prilikom zahvaljuje Goranu Grboviću i Dejanu Kijanoviću koji su kao vodeći ljudi Arene prepoznali interes srpske košarke i novu mogućnost najboljeg reprezentovanja Republike Srbije, grada Beograda, srpske košarke i KK Crvena zvezda mts koji je prethodnih godina napornim radom, poverenjem navijača, dobrim rezultatima i punim halama izgradila imidž pouzdanog partnera Evrolige.

Raspored odigravanja utakmica u Evroligi u takmičarskoj sezoni 2019-2020 i termini domaćinstava KK Crvena zvezda mts u narednoj sezoni, biće poznati početkom jula ove godine.