•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    70 : 67
    Apr 1, Mon 09.31
  •  
    CZV   DUN
    101 : 60
    Apr 27, Sat 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    68 : 82
    May 1, Wed 19.00
  •  
    CZV   FMP
    82 : 65
    May 4, Sat 17.00
  •  
    CZV   BGD
    82 : 50
    May 8, Wed 19.00
  •  
    BOR   CZV
    67 : 77
    May 11, Sat 20.00
  •  
    DUN   CZV
    65 : 91
    May 15, Wed 20.00
  •  
    CZV   ZLA
    83 : 57
    May 18, Sat 17.00
  •  
    FMP   CZV
    62 : 77
    May 22, Wed 20.00
  •  
    OKK   CZV
    78 : 93
    May 25, Sat 17.00
  •  
    CZV   BOR
    86 : 58
    May 29, Wed 18.00
  •  
    CZV   MEG
    83 : 72
    Jun 2, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    91 : 96
    Jun 4, Tue 19.00
  •  
    CZV   PAR
    98 : 94
    Jun 10, Mon 10.00
  •  
    PAR   CZV
    73 : 72
    Jun 12, Wed 19.00
  •  
    CZV   PAR
    96 : 90
    Jun 15, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    75 : 76
    Jun 17, Mon 18.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

21.11.2015 /

Crveno-bela porodica ne zaboravlja Marka

U subotu 21. novembra na Bežanijskom groblju u Beogradu, u prisustvu članova porodice, predstavnika klubova crveno-bele porodice, brojnih simpatizera i navijača kluba, održan je jednogodišnji pomen Marku Ivkoviću, navijaču Crvene zvezde koji je ubijen u Istanbulu.
Marko Ivković, koji je u Tursku otputovao kako bi bodrio svoje "crveno-bele" na utakmici Evrolige sa Galatasarajem, tog petka 21. novembra 2014.godine, izgubio je život od strane navijača turskog kluba koji su iz zasede napali navijače KK Crvena zvezda koji su prilazili dvorani "Abdi IPekči" u Istanbulu.

Nakon napada u kome je zadobio nekoliko uboda nožem sa leđa, Marko Ivković "Jagoda" preminuo je u istanbulskoj bolnici nakon višečasovnih pokušaja reanimacije. Ovaj nezapamćen slučaj, ostaće upamćen i kao prvo ubistvo jednog simpatizera nekog kluba u istoriji Evrlige.

Nakon višemesečne istrage turska policija uhapsila je Kadrija Aktaša kao neposrednog izvršioca ovog zločina, koji je u oktobru ove godine osuđen na 25 godina zatvora.

KK Crvena zvezda Telekom će kroz brojne manifestacije, i na svaki mogući način čuvati sećanje na Marka, našeg simpatizera i momka koji je svim srcem voleo svoju Crvenu zvezdu.