•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    IGK   CZV
    77 : 79
    Jan 12, Sat 17.00
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   FMP
    79 : 62
    Jan 19, Sat 19.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CED   CZV
    - : -
    Jan 26, Sat 17.00
  •  
    CSP   CZV
    - : -
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Feb 5, Tue 19.00
  •  
    MOR   CZV
    - : -
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Mar 2, Sat 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    - : -
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    Mar 16, Sat 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Valencia Basket
23. Januar 2019.
19:00
1Crvena zvezda mts13/0
2Cedevita9/4
3Budućnost VOLI8/5
4Mega Bemax8/5
5Partizan NIS7/6
6FMP6/7
7Igokea 5/8
8Mornar 5/8
9Cibona5/8
10Zadar4/9
11Petrol Olimpija4/9
12Krka4/9






VESTI

12.09.2018 /

Crveno-beli bolji od Antverpena

Košarkaši Crvene zvezde mts savladali su belgijski Antverpen posle velikog preokreta u četvrtoj pripremnoj utakmici - 83:77 (15:18, 23:26, 19:24, 26:9).
Košarkaši Crvene zvezde mts ostvarili su i četvrtu uzastopnu pobedu na pripremnim utakmicama. Crveno-beli su nakon velikog preokreta savladali Antverpen rezultatom 83:77 (15:18, 23:26, 19:24, 26:9).

Belgijanci su pružili izuzetan otpor. Zahvaljujući veoma dobrom šutu, stekli su i uvodnu prednost koju su praktično držali do sredine četvrtog perioda. Ipak, apsolutno presudni momenti utakmice dogodili su se u završnici trećeg perioda. Crveno-beli su imali zaostatak od čak 22 poena - 46:68, a onda prebacili u ''petu brzinu''.

Petorka Regland, Dobrić, Perperoglu, Simanić i Odžo zaigrala je izuzetno agresivno u odbrani. Sa klupe su ogroman doprinos u velikoj seriji dali i svi ostali, a pogotovo Branko Lazić koji je u nekoliko navrata naterao rivala na izgubljenu loptu i Filip Čović koji je dao novi ritam u napadu crveno-belih. Ređali su se poeni, ali samo na jednoj strani. Sa svih pozicija su rešetali izabranici Milana Tomića, a serija je trajala sve do 28:2 i velikog preokreta. Zvezda je tada povela 74:70 u završnici meča i stavili tačku na svako pitanje pobednika. Ostatak posla bio je rutina.

Crvena zvezda mts u petak ima poslednji test pred Superkup u Laktašima. U dvorani ''Aleksandar Nikolić'' gostuje ekipa Nižnjeg Novgorod, a to će biti i prilika da se publika upozna sa novim heroijma. U petak od 19 časova na dobro poznatom mestu Crvena zvezda će se predstaviti svojim navijačima. 

Crvena zvezda mts - Antverpen Džajants 83:77 (15:18, 23:26, 19:24, 26:9)

Crvena zvezda mts: Kešelj, Regland 17 (8as), Radanov, Perperoglu 5, Lazić 6, Čović 9 (5as), Simanić 11, Dobrić 10, Odžo 13 (10sk), Beron 5, Ristić 7 (6sk).

Milan Tomić:

''Najbolja ''termin utakmica'' u pripremnom periodu do sada. Sa naše strane kvalitetnija u poslednjih 12 minuta, nego u prethodne tri utakmice u kojima smo slavili i po 30 razlike. Nisu merilo prve tri utakmice u pripremnom periodu. Mi treba da odigramo kada krene sezona na nivou koji sam video u poslednjoj četvrtini duela sa Antverpenom''