•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Morabanc Andorra
VS
KK Crvena zvezda mts
20. Novembar 2018.
20:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

02.11.2018 /

Crveno-beli dočekuju Cedevitu u derbiju kola

Košarkaši Crvene zvezde mts dočekaće u dvorani ’’Aleksandar Nikolić’’ ekipu Cedevite (subota, 21 čas). Crveno-beli će pokušati da produže trijumfalni niz u ABA ligi i zadrže epitet nepobedivih na domaćem parketu.
Košarkaši Crvene zvezde mts u odličnom raspoloženju dočekuju utakmicu 6. kola ABA lige. Crveno-beli iza sebe imaju fantastičnu utakmicu u Evrokupu jer su u fantastičnom ambijentu dvorane ’’Aleksandar Nikolić’’ savladali veoma ubedljivo Galatasaraj. 

Naredni rival izabranicima Milana Tomića biće dobro poznati rival sa kojim Crvena zvezda godinama unazad igra fantastične utakmice i gradi ozbiljan rivalitet. U pitanju je ekipa Cedevite koja je uoči utakmice sa Zvezdom pojačana Džejkobom Pulenom, a od skora je sa klupe predvodi novi trener Slaven Rimac. 

Nema dileme da je pred crveno-belima jedan od najtežih ispita u ABA ligi, a podrška sa tribina biće neophodna u želji da se domaći teren i ovog puta sačuva. 

Pred utakmicu sa Cedevitom koja je zakazana za subotu od 21 čas, govorio je trener Crvene zvezde mts Milan Tomić:

’’Očekuje nas jedna vrlo jaka i dobra utakmica poritv Cedevite koja je do sada igrala sa dosta uspona i padova, ali koja ima svoj kvalitet. Gubili su i od Lokomotive i od Budućnosti velikom razlikom, ali su pronalazili način da se vrate u utakmicu, a ovu poslednju protiv Budućnosti i dobiju. Pokazali su reakciju promenom trenera i vidim da ih mnogi otpisuju prerano. Niti su ti ljudi zaboravili da igraju košarku, a imaju dobre pojedince koji imaju iskustvo i kvalitet i veliki broj ovakih utakmica u karijeri. Pojačali su se i angažovali Džejkoba Pulena. Sigurno će biti dobar protivnik i zato moramo da odigramo sa puno energije i fokusirani od početka do kraja jer ponavljam mogu da reaguju i da se vrate u svaku utakmicu i pored velikog zaostatka’’, rekao je strateg crveno-belih Milan Tomić.

Svoja očekivanja izneo je i prvotimac Crvene zvezde mts Ognjen Dobrić:

’’Očekuje nas utakmica sa jako kvalitetnim protivnikom. Pokazaće reakciju sa dolaskom novog trenera Salavena Rimca, a već su pokazali koloko mogu da budu opasni i kvalitetni drugim poluvremenom protiv Budućnosti. Tom pobedom i načinom na koji su je ostvarili pokazali su da su tim i da imaju karakter. Imaju dobru ekipu koja je pojačana Džejkobom Pulenom koji je svima dobro poznat, a tu su i Kobs, Bel i Agilar... Moraćemo da odigramo dobru timsku utakmicu i uz podršku sa tribina, koja se videlo koliko nam znači protiv Galatasaraja, nadam se da ćemo doći do pobede’’, istakao je Ognjen Dobrić. 

Ulaznice za derbi susret 6. kola ABA lige u prodaji su od petka, a cene i ostale servisne informacije možete pronaći na sledećem linku.