•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    - : -
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Mornar Bar
VS
KK Crvena zvezda
17. Decembar 2017.
19:00
1Budućnost VOLI10/1
2Crvena zvezda mts9/2
3Cedevita8/3
4FMP5/6
5Partizan NIS5/6
6Zadar5/6
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Mega Bemax4/7
10Igokea4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/9






VESTI

30.10.2016 /

Crveno-beli doputovali u Bar

Košarkaši Crvene zvezde mts nastavljaju sa paklenim ritmom u mesecu oktobru, serija utakmica u ovom mesecu završavaju gostovanjem u Baru.
Nije bilo previše odmora nakon gostovanja u Atini, ekipa Dejana Radonjića po dolasku u Beorad, odmah sa aerodrome se uputila u dvoranu, gde je odradila jedan trening u subotu uveče, a već u nedelju u jutarnjim časovima ekipa Crvene zvezde već je bila u Baru gde crveno-bele očekuje meč 7.kola ABA lige protiv ekipe Mornara:

„Očekuje nas teško gostovanje u Baru protiv ekipe Mornara koja je dobro startovala u regionalnom takmičenju, a i u FIBA ligi šampiona zabeležila vrednu pobedu nad ekipom Ostendea. Ekipa Mornara predstavlja protivnika koji na svom parketu pred svojim navijačima može da bude jako dobar. Međutim, mi u 11.utakmici u ovom mesecu želimo isto – da osvojimo bodove, ali je potrebno da odigramo kvaltetno, sa dobrom koncentracijom i energijom. Očekujem na tribinama dvorane u Baru i naše navijače, koji bi nam svakako pomogli da dođemo do novih bodova  i prebrodimo ovog gostovanje" rekao je po dolasku u Bar, trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić.

Jedan od najiskusnijih u timu Crvene zvezde, Branko Lazić, takođe očekuje tešku utakmicu protiv ekipe koja u svom sastavu ima i četvoricu Amerikanaca, što takođe govori o ambicijama ekipe Mornara:

Pred nama je svakako teška utakmica. I zbog kvaliteta protivnika, ali i činjenice da igraju pred svojim navijačima u svojoj dvorani, takođe i zbog toga što je nama ovo već 11.meč u mesecu oktobru. Međutim, želimo da ostanemo neporaženi i nakon sedmog kola ABA lige, a to ćemo moći samo ako odigramo dobru timsku utakmicu" rekao je Branko Lazić.

Crveno-beli će tokom popodneva odraditi trening u dvorani u Baru, a ekspedicija crveno-belih će dva dana u Crnoj Gori svakako provesti u dobrom raspoloženju i atmosferi, jer je jedan od najiskusnijih prvotimaca crveno-belih Marko Simonović u nedelju postao ponosni otac devojčice Tare.

Ekipa se nakon utakmice u Baru koja počinje u ponedeljak u 18 časova, uz diretan prenos na TV Arenasport, vraća za Beograd, i počinje pripreme za novo evroligaško iskušenje i meč sa „Baskonijom" u "Kombank Areni" u petak od 19 časova.