•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Mega Bemax
VS
KK Crvena zvezda mts
15. Decembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts9/0
2Mega Bemax7/2
3Budućnost VOLI6/2
4Cedevita5/4
5Partizan NIS4/5
6FMP4/5
7Petrol Olimpija3/6
8Cibona3/6
9Krka3/6
10Zadar3/5
11Igokea3/5
12Mornar2/6






VESTI

28.04.2017 /

Crveno-beli gostuju FMP-u

Ekipa Crvene zvezde mts u subotu gost FMP-u utakmici 3.kola Mozzart Superlige. Meč se igra od 15 časova. O predstojećoj utakmici govorio trener Dejan Radonjić.
Košarkaši Crvene zvezde mts igraju u subotu od 15 časova utakmicu 3.kola Mozzart Superlige protiv ekipe FMP-a.

Utakmica u dvorani "FMP Arena” počinje u 15 časova, a pred ovaj, treći ovosezonski duel dva tima (dva susreta u ABA ligi, i dve pobede Crvene zvezde mts), trener Dejan Radonjić, kaže da očekuje dobru utakmicu:

"Očekuje nas utakmica sa ekipom FMP-a koja je na startu Superlige zabeležila dve ubedljive pobede protiv Mega Leksa, i ekipe Vršca, koja je bila prva u srpskoj ligi, kao gost. I u ovaj meč ulazimo bez Stefana Jovića koji i dalje nije u trenažnom procesu sa ekipom. Ostali igrači će biti u timu za utakmicu sa FMP-om, i dati sve od sebe, uprkos opterećenjima lakših povreda koje i dalje imamo. Očekujem veoma težak meč i izuzetno motivisanog protivnika” rekao je trener crveno-belih Dejan Radonjić.

Košarkaši Crvene zvezde mts su trenirali u petak u vreme odigravanja utakmice, koju će direktno prenositi TV Arenasport.

Već u utorak uz poseban režim ulaska samo na ulaze B i C (za utakmice Superligre biće zatvoreni ulazi A i D) i partere i lože crveno-bele očekuje meč 4.kola sa ekipom Mega Leksa.