Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

10.05.2019 /

Crveno-beli gostuju u Čačku

Košarkaši Crvene zvezde mts u subotu igraju meč 5.kola Grupe A Superlige protiv Borca u Čačku. Utakmica u dvorani kraj Morave igra se od 20 časova, o predstojećem duelu govore trener MIlan Tomić i prvotimac Ognjen Dobrić.
Košarkaši Crvene zvezde mts igraju u subotu od 20 časova meč 5.kola Superlige Srbije protiv ekipe Borca u Čačku.

Crveno-beli će tokom popodneva odraditi trening u dvorani „Aleksandar Nikolić" a onda se autobusom uputiti ka Čačku gde ih očekuje derbi meč  5.kola nacionalnog šampionata.

Pred ovaj meč  Crvena zvezda mts vodi na tabeli grupe A sa skorom 4-0, dok je Borac trećeplasirani tim grupe sa skorom 3-1.

Pred ovaj meč tu dvorani „Borca" kraj Morave trener Milan Tomić nema problema sa povređenim igračima, i želi još jednu dobru predstavu crveno-belih:

„Ekipa Borca igrala je ove godine dobru u ABA 2 ligi, ima podršku svojih navijača i košarkašku atmosferu na utakmicama. Radi se o iskusnoj ekipi sa dosta dosta kvalitetnih igrača, koja sigurno ima ambicije da se nađe u plej ofu i polufinalu Superlige. Sa naše strane, naš cilj za Superligu je već poznat, a da bi došli do polufinala, moramo da igramo vrlo dobro ovakve utakmice i sačuvamo prvo mesto na tabeli. Zato idemo u Čačak sa maksimalnom motivacijom, i željom da dobijemo ovaj meč" rekao je trener crveno-belih.

Ognjen Dobrić: „Dobro poznajemo ekipu Borca, tu ima dosta odličnih igrača, Đoković je reprezentativac, Gavrilović je stigao kao pojačanje iz Partizana, tu je i nekolicina momaka koji dugo igraju utakmice u ABA i Superligi. Uz sve to, publika u dvorani Borca odlično poznaje košarku, bučno bodri svoj tim i sve to poziva na maksimalnu koncentraciju našeg tima. Moramo dobro da odigramo tu utakmicu, bez padova u igri, uz maksimalnu koncentraciju i čvrstu odbranu" rekao je Dobrić.

Utakmica Borac – Crvena zvezda mts predstavlja i kraj prvog kruga takmičenja u grupi A, a već u narednom kolu crveno-beli ponovo gostuju ekipi Dunava.