•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

10.02.2018 /

Crveno-beli juniori posetili Institut za majku i dete

Juniori KK Crvena zvezda mts i KKŽ Crvena zvezda posetili su decu na Institutu za majku i dete i darovali im paketiće koje su spremili KK Crvena zvezda i njegov partner IDEA.
KK Crvena zvezda mts nastavio je sa društveno odgovornim akcijama. U želji da se pokaže da Novogodišnji i Božićni praznici nisu jedini povod za posetu mališanima, koji nažalost ne žive prosečan život kao i njihovi vršnjaci, crveno-beli juniori i juniorke posetili su Institut za majku i dete.

Sa širokim osmesima i ruku punih paketića juniori KK Crvene zvezde mts i juniorke KKŽ Crvena zvezda proveli su popodne sa mališanima sa Instituta za majku i dete. Paketići su sadržali igračke, društvene igre, knjige i slatke paketiće koje je obezbedio partner Crvene zvezde kompanija IDEA, otišli su u prave ruke – malim herojima koji svakoga dana vode najvažnije životne bitke.
Crveno-bela delegacija obišla je sve sobe, popričala sa mališanima i družila se sa decom sa odeljenja onkologije. Stekla su se nova prijateljstva i dogovorena nova i češća druženja, možda sledeći put i na košarkaškim terenima.

KK Crvena zvezda mts koristi još jednom ovu priliku da apeluje na sve da ni u jednom trenutku ne zaborave na mališane sa Instituta za majku i dete. I ne samo njih, već i na decu sa dečije onkologije koju su prvotimci Crvene zvezde nedavno posetili u Kliničkom centru. Obaveza svih nas je da se malim herojima nađemo u nevolji i pomognemo im u najvažnijoj borbi, većoj od bilo koje utakmice i važnije od bilo kog trofeja.