•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI15/2
2Crvena zvezda mts14/3
3Cedevita13/4
4Mornar10/7
5Partizan NIS9/8
6FMP8/9
7Zadar8/9
8Igokea6/11
9Cibona6/11
10Mega Bemaks5/12
11Petrol Olimpija5/12
12MZT Skopje Aerodrom3/14






VESTI

12.11.2017 /

Crveno-beli kompletni na CSKA

Košarkaši Crvene zvezde mts u kompletnom sastavu, sa oporavljenim Antićem, Lazićem i odmornim Bjelicom dočekuju jednog od favorita za osvajanje trofeja, ekipu CSKA. Prodaja ulaznica za još jednu veliku utakmicu koju će crveno-beli odigrati u "Areni" počinje u ponedeljak od 10 časova.
Košarkaši Crvene zvezde mts u kompletnom sastavu suprotstaviće se u sredu jednom od najvećih favorita za osvajanje ovogodišnjeg izdanja Evrolige, ekipi CSKA.

Trener crveno-belih Dušan Alimpijević potvrdio je nakon pobede nad ekipom FMP-a u ABA ligi, da se jedan od najiskusnijih igrača Pero Antić u potpunosti oporavio od povrede, kao i da će Milko Bjelica, junak derbija i jedan od najopterećenijih i najumornijih igrača crveno-belih, potpuno osvežen i spreman dočekati veliku utakmicu protiv šampiona VTB lige i višestrukog prvaka Evrope, ekipe CSKA.

Crvena zvezda je prošle sezone u punoj „Beogradskoj Areni" odličnom igrom, ali i „nošena" sjajnom podrškom sa tribina, nadmašila sva očekivaja i pobedila ekipu koju je tada predvodio Miloš Teodosić. 

Zato KK Crvena zvezda mts još jednom podseća da je uz publiku i ispunjene tribine, podršku koju ima malo koji klub u Evropi, svakom igraču koji nosi dres Crvene zvezde mnogo lakše da igra i da se suprotstavi rivalu koji je favorit, ali samo na „papiru".

Meč Crvena zvezda mts – CSKA koji je proglašen i derbijem 7.kola Evrolige, igra se u sredu od 19 časova u „Beogradskoj Areni", a klub preko svih poslovnica Eventima pušta karte za ovu veliku utakmicu u prodaju u ponedeljak od 10 časova:

CENE DNEVNIH KARATA (CSKA 7.kolo)  - EUROLEAGUE ARENA 

1 TRIBINA A (nivo 200) 1100
2 TRIBINA B (nivo 200) 1100
3 TRIBINA C (nivo 200) 1100
4 TRIBINA D (nivo 200) 1100
5 TRIBINA  (nivo 400) 500
6 PARTER B  1000
7 PARTER 4 1000
8 LOŽA JUG  1400
9 LOŽA SEVER 1400
10 POČASNO MESTO-BOČNO I 8000
11 POČASNO MESTO-BOČNO II 6000
12 POČASNO MESTO-BOČNO III  4000
13 POČASNO MESTO I 15000
14 POČASNO MESTO II 10000
15 SKYBOX    5000

Kapije dvorane biće otvorene u 17 časova. Utakmica Crvena zvezda mts – CSKA počinje u 19 časova.