•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    - : -
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Mornar Bar
VS
KK Crvena zvezda
17. Decembar 2017.
19:00
1Budućnost VOLI10/1
2Crvena zvezda mts9/2
3Cedevita8/3
4FMP5/6
5Partizan NIS5/6
6Zadar5/6
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Mega Bemax4/7
10Igokea4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/9






VESTI

21.01.2017 /

Crveno-beli ne staju, 19-0 u Laktašima

Košarkaši Crvene zvezde mts pobedili su Igokeu u Laktašima sa 77:68 (15:16, 23:23,8:19 i 22:19) i tako ostali neporaženi i nakon 19.kola regionalnog takmičenju.
Košarkaši Crvene zvezde mts pobedili su Igokeu u Laktašima sa 77:68 (15:16, 23:23,8:19 i 22:19) i tako ostali neporaženi i nakon 19.kola regionalnog takmičenju, ali su stigli i do 29.uzastopnog trijumfa u regionalnom takmičenju, gledajući i finiš prethodne sezone u kome su "vezali" 8 pobeda u finišu ligaškog dela i polufinalu i finalu plej ofa!

Pred 3000 hiljade gledalaca u dvorani u Laktašima, crveno-beli su zasluženo stigli do novih bodova, posebno dobrom igrom u odbrani koja je viđena u većem delu drugog poluvremena.

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde mts u kojoj je trener Dejan Radonjić pažljivo raspodeljivao minutažu zbog velikih obaveza i dve evroligaške utakmice koje slede crveno-belima u narednih 5 dana, bio je Marko Simonović koji je ubacio 22 poena,Milko Bjelica je dodao 11, Nejt Volters 10, a Stefan JOvić je za samo 18 minuta imao 8 asistencija.

Crveno-beli su većim delom meča kontrolisali dešavanja na parketu dvorane u Laktašima u kojoj je bio i veliki broj pristalica Crvene zvezde iz Republike Srpske, najveću prednost imali su tokom druge četvrtine 30:23, ali je nakon dobre role nekadašnjeg igrača Zvezde Vuka Radivojevića domaćin uhvatio priključak na poluvremenu, bilo je 38-39. Na startu treće četvrtine, Igokea je povela ponedima Rikića i sa 42-39, ali je ekipa Dejana Radonjića pojačala igru u odbrani, dok su u napadu pogađali Dženkins, Jović, Kuzmić, Lazić i Simonović...Serijom 13-0 šampion ABA lige je preuzeo kontrolu nad utakmicom, dozvolio samo 8 poena u trećoj četvrtini, a u poslednjoj, održavao prednost koja je i rasla do +13 nakon nove trojke Simonovića za 48:61, i 50:63 nakon poena Voltersa.

Na kraju, Crvena zvezda mts je ispunila osnovni cilj, pobedila je u utakmici koja je trajala 80-ak minuta, trener Radonjić je ukazao šansu gotovo svim igračima i delio im minutažu, a veliki broj navijača Zvezde iz Republike Srpske otišao je kući zadovoljan.

Crvena zvezda mts:Volters 10, Tompson 14,  Mitrović 2, Lazić 5, Dobrić 3, Simonović 22, šut za tri 4-3, Dženkins 6, Gudurić 7, Jović 3 (8as), Kuzmić 4 (5 ukr), Bjelica 11.

Ekipa Crvene zvezde mts vraća se za Beograd, gde će se do ponedeljka pripremati za put u Vitoriju, koji je planiran za 16.30 časova odmah nakon treninga u dvorani "Aleksandar Nikolić".