•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    - : -
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    - : -
    May 9, Tue 20.00
  •  
    CZV   DYN
    - : -
    May 12, Fri 20.00
  •  
    CZV   SPA
    - : -
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    May 18, Thu 20.00
  •  
    CZV   FMP
    - : -
    May 22, Mon 20.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 25, Thu 20.00
  •  
    CZV   VRŠ
    - : -
    May 28, Sun 20.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    - : -
    Jun 3, Sat 20.00
FMP
VS
KK Crvena zvezda mts
29. April 2017.
15:00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

21.01.2017 /

Crveno-beli ne staju, 19-0 u Laktašima

Košarkaši Crvene zvezde mts pobedili su Igokeu u Laktašima sa 77:68 (15:16, 23:23,8:19 i 22:19) i tako ostali neporaženi i nakon 19.kola regionalnog takmičenju.
Košarkaši Crvene zvezde mts pobedili su Igokeu u Laktašima sa 77:68 (15:16, 23:23,8:19 i 22:19) i tako ostali neporaženi i nakon 19.kola regionalnog takmičenju, ali su stigli i do 29.uzastopnog trijumfa u regionalnom takmičenju, gledajući i finiš prethodne sezone u kome su "vezali" 8 pobeda u finišu ligaškog dela i polufinalu i finalu plej ofa!

Pred 3000 hiljade gledalaca u dvorani u Laktašima, crveno-beli su zasluženo stigli do novih bodova, posebno dobrom igrom u odbrani koja je viđena u većem delu drugog poluvremena.

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde mts u kojoj je trener Dejan Radonjić pažljivo raspodeljivao minutažu zbog velikih obaveza i dve evroligaške utakmice koje slede crveno-belima u narednih 5 dana, bio je Marko Simonović koji je ubacio 22 poena,Milko Bjelica je dodao 11, Nejt Volters 10, a Stefan JOvić je za samo 18 minuta imao 8 asistencija.

Crveno-beli su većim delom meča kontrolisali dešavanja na parketu dvorane u Laktašima u kojoj je bio i veliki broj pristalica Crvene zvezde iz Republike Srpske, najveću prednost imali su tokom druge četvrtine 30:23, ali je nakon dobre role nekadašnjeg igrača Zvezde Vuka Radivojevića domaćin uhvatio priključak na poluvremenu, bilo je 38-39. Na startu treće četvrtine, Igokea je povela ponedima Rikića i sa 42-39, ali je ekipa Dejana Radonjića pojačala igru u odbrani, dok su u napadu pogađali Dženkins, Jović, Kuzmić, Lazić i Simonović...Serijom 13-0 šampion ABA lige je preuzeo kontrolu nad utakmicom, dozvolio samo 8 poena u trećoj četvrtini, a u poslednjoj, održavao prednost koja je i rasla do +13 nakon nove trojke Simonovića za 48:61, i 50:63 nakon poena Voltersa.

Na kraju, Crvena zvezda mts je ispunila osnovni cilj, pobedila je u utakmici koja je trajala 80-ak minuta, trener Radonjić je ukazao šansu gotovo svim igračima i delio im minutažu, a veliki broj navijača Zvezde iz Republike Srpske otišao je kući zadovoljan.

Crvena zvezda mts:Volters 10, Tompson 14,  Mitrović 2, Lazić 5, Dobrić 3, Simonović 22, šut za tri 4-3, Dženkins 6, Gudurić 7, Jović 3 (8as), Kuzmić 4 (5 ukr), Bjelica 11.

Ekipa Crvene zvezde mts vraća se za Beograd, gde će se do ponedeljka pripremati za put u Vitoriju, koji je planiran za 16.30 časova odmah nakon treninga u dvorani "Aleksandar Nikolić".