•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    IGK   CZV
    77 : 79
    Jan 12, Sat 17.00
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   FMP
    79 : 62
    Jan 19, Sat 19.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CED   CZV
    - : -
    Jan 26, Sat 17.00
  •  
    CSP   CZV
    - : -
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Feb 5, Tue 19.00
  •  
    MOR   CZV
    - : -
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Mar 2, Sat 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    - : -
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    Mar 16, Sat 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Valencia Basket
23. Januar 2019.
19:00
1Crvena zvezda mts13/0
2Cedevita9/4
3Budućnost VOLI8/5
4Mega Bemax8/5
5Partizan NIS7/6
6FMP6/7
7Igokea 5/8
8Mornar 5/8
9Cibona5/8
10Zadar4/9
11Petrol Olimpija4/9
12Krka4/9






VESTI

14.02.2018 /

Crveno-beli od srede u Nišu

Košarkaši Crvene zvezde mts putuju u sredu u popodnevnim časovima u Niš gde ig od četvrtka očekuju utakmice završnice "Kupa Radivoja Koraća". Prvi protivnik u četvrtak od 19.30 časova ekipa "Borca " iz Čačka. Ukoliko prođu prvu prepreku, sledeći rival u subotu od 17h bolji iz duela FMP- Metalac.
Košarkaši Crvene zvezde mts putuju u sredu u popodnevnim časovima u Niš, gde će od četvrtka nastupati na završnici Kupa Radivoja Koraća.

Crveno-beli odlaze u Niš sa željom da odbrane trofej, i da se sa završnog turnira vrate sa "žučkovom levicom".

Pred turnir, koji crveno-beli otvaraju utakmicom sa čačanskim Borcem u četvrtak od 19.30 časova u dvorani "Čair" trener Crvene zvezde mts Dušan Alimpijević izneo je svoja očekivanja:

"Odlazimo na Kup u veoma dobroj formi, sa devet pobeda u Evroligi, sa prvog mesta u ABA ligi.  Ono što je meni najvažnije od svega je da su igrači u dobroj formi. Veoma smo motivisani, želimo Kup i idemo u Niš sa najvećim mogućim motivom da osvojimo trofej"



Ekipa Crvene zvezde mts bi ukoliko eliminiše ekipu Borca, u subotu u večernjem terminu igrala za plasman u finalesa boljim iz duela FMP-a i valjevskog Metalca. Raspored je zgusnut, crveno-beli mogu da odigraju tri utakmice u nepuna 4 dana:

"U određenoj smo prednosti jer tri utakmice u četiri dana, takva situacija je možda i nama najbliža od svih rivala. Navikli smo na takav raspored kada imamo manjak vremena za spremanje utakmice protiv narednog protivnika. Imamo mnogo igrača koji žele da osvoje svoj prvi trofej, jer je ovo novi tim u odnosu na prethodnu godinu.
Konstantno pokazujemo od početka sezone vrstu progresije i napretka. Rekao sam i pre ovog Kupa da mini ciklus koji smo označili sa mečevima protiv FMP-a, Armanija i Zadra, kao svojevremnu pripremu za Kup Radivoja Koraća. I kao što ste videli, 
ekipa će biti u potpunosti spremna. Videli ste da smo rotirali ekipu i sačuvali svežinu koja će nam biti potrebna" rekao je trener crveno-belih i dodao da će ekipa biti potpuno kompletna u Nišu, uključujući i Peru Antića. 



Kapiten Crvene zvezde mts i od ponedeljka rekorder po broju odigranih utakmica u crveno-belom dresu Branko Lazić bio je konkretan i jasan kada je iznosio očekivanja od završnog turnira:

"Naš cilj se zna, odbrana trofeja od prošle godine, i spremaćemo se od utakmice do utakmice jer je takav format takmičenja. U svaku utakmicu ulazićemo ozbiljno i maksimalno motivisano jer je kup specifično takmičenje, ali ponavljam želimo da osvojimo još jedan trofej".

Pored završnice nacionalnog kupa, u Nišu će se kao i prošle godine igrati "Mini kup Beobasket" na kome će igrati i pioniri KK Crvena zvezda mts. Najmlađi crveno-beli se nalaze u grupi A sa ekipama Borca, FMP-a i reprezentacije regiona Istočne Srbije.

Utakmice će se igrati od petka u OŠ "Dušan Radović", a finale je na programu u nedelju od 13 časova u dvorani "Čair".