•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    - : -
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Mornar Bar
VS
KK Crvena zvezda
17. Decembar 2017.
19:00
1Budućnost VOLI10/1
2Crvena zvezda mts9/2
3Cedevita8/3
4FMP5/6
5Partizan NIS5/6
6Zadar5/6
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Mega Bemax4/7
10Igokea4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/9






VESTI

22.09.2016 /

Crveno-beli otputovali na Krit

Crveno-beli otputovali na Krit. Prvi meč sa Olimpijakosom u petak od 19.30 časova. Prenosi na TV Arenasport.
Košarkaši Crvene zvezde mts otputovali su u četvrtak u jutarnjim časovima na Krit gde ih u naredna tri dana očekuju najjače provere u pripremnom periodu, pred početak nove sezone.

Na prvom međunarodnom turniru na Kritu, pored šampiona ABA i KLS lige učestvovaće i šampion Grčke Olimpijakos, tu je i turski Anadolu EFES, dok listu učesnika zatvara ove godine izuzetno jaka ekipa Hapoela iz Jerusalima, učesnika Evrokupa, sa najvećim ambicijama u tom takmičenju.

Pred put na Mediteran, trener crveno-belih Dejan Radonjić izjavio je da očekuje prave provere pred start sezone:

„ Putujemo u Grčku na završnu fazu priprema. Za ovaj period smo i planirali najjače utakmice sa izuzetno kvalitetnim timovima iz ove sezone vrlo jake  Evrolige.  Prvu utakmicu igramo sa Olimpijakosom u petak, ali će nam turnir na Kritu doneti dve odlične provere, kroz koje ćemo videti naš stepen pripremljenosti i to u svim aspektima, kako bismo imali jasnu sliku gde smo. Nakon toga, imaćemo još nekoliko dana do početka takmičarske sezone, i trudićemo se da maksimalno iskoristimo i taj kratak period na najbolji mogući način do utakmice sa MZT-om u Beogradu" rekao je pred polazak u Grčku trener KK Crvena zvezda mts Dejan Radonjić.

Ekipu Crvene zvezde mts u prvom duelu očekuje vrlo jak sastav Olimpijakosa, koji ove godine ima velike ambicije u svim takmičenjima. Crveno-bele iz Pireja i ove sezone predvodiće sjajni Vasilis Spanulis i Jorgos Printezis, tu su i Erik Grin koji je stigao iz NBA ligaša „Jute", kanadski reprezentativac centar Kem Birč, koji je pojačao Olimpijakos iz turskog „Ušaka" , a snagu velikana iz Pireja predstavljaće i činjenica da je okosnica ekipe (Mantzaris, Papanikolau, Papapetru, Lodžeski, Jang...) ostala na okupu.

Utakmica Crvena zvezda mts – Olimpijakos igra se u petak od 19.30 po srpskom vremenu (20.30 po lokalnom vremenu) u dvorani „Iraklion Arena" kapaciteta 5200 mesta.

U prvom polufinalu od 17 časova (18 po lokalnom vremenu) sastaju se Hapoel iz Jerusalima i Anadolu EFES. Turski tim izvršio je značajnu rekonstrukciju tima tokom leta, a klub je jasno naglasio da je cilj plasman na F4 Evrolige. Izraelski ligaš Hapoel koji od ovog leta na parketu predvodi bivša NBA zvezda i suvlasnik tog tima Amare Stodemajer, takođe ima najveće ambicije u Evrokupu u kome će se takmičiti naredne sezone. Od ove sezone u crvenom dresu Hapoela igraće i bivši igrač Crvene zvezde Terens Kinsi.

Meč za treće mesto na programu je u nedelju od 17 časova, utakmica za prvo mesto na prvom međunarodnom turniru „Iraklion 2016" igraće se od 19.30 časova.

Ekipa Crvene zvezde mts vraća se u Beograd u ponedeljak.