•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

16.12.2016 /

Crveno-beli već otputovali u Skoplje

Košarkaši Crvene zvezde mts nisu imali puno vremena za slavlje nakon velike pobede na Makabijem, jer su već u petak otputovali za Skoplje, gde ih u subotu očekuje meč sa MZT-om u okviru 14.kola regionalne ABA lige jtd.
Košarkaši Crvene zvezde mts nisu imali puno vremena za slavlje nakon velike pobede na Makabijem, jer su već u petak otputovali za Skoplje, gde ih u subotu očekuje meč sa MZT-om u okviru 14.kola regionalne ABA lige jtd.

Utakmica u dvorani "Jane Sandanski" u Skoplju igraće se od 17 časova, što znači da će ekipa Dejana Radonjića imati manje od 45 sati da se osveži i pripremi za još jednu tešku utakmicu:

"Idemo u Skoplje posle utakmice sa Makabijem, i još jednog evroligaškog iskušenja, odmah novi put.MZT je dosta menjao tokom ove sezone, stigao je novi trener, bilo je i promena u igračkom sastavu makedonskog predstavnika. MZT je pokazao da ima kvalitet, što je pokazao i savladavši Budućnost u Skoplju. Pokušaćemo da se pripremimo što bolje i odigramo što bolju utakmicu" rekao je pred polazak u Skoplje trener crveno-belih Dejan Radonjić.

I prvotimac Branko Lazić očekuje težak meč u Skoplju, jer je vremena za pripremu utakmice sa MZT-om malo:

"Cilj je da se osvežimo i što bolje pripremimo za ovo neugodno gostovanje u Skoplju, jer je MZT pokazao da ima kvalitet da namuči, i pobedi najbolje timove u ABA ligi. Moramo da budemo koncentrisani, i da odigramo što bolje možemo" rekao je Lazić.

Ekipa će po dolasku u glavni grad Makedonije odraditi trening, a nakon meča 14.kola, povratak za Beograd je zakazan za nedelju u kasnim popodnevnim časovima. Već u ponedeljak pre podne, sledi novi put na utakmicu Evrolige sa OLimpijakosom u Atini.

Utakmicu MZT - Crvena zvezda mts direktno će prenositi TV "Arenasport".