•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    106 : 101
    Mar 30, Sat 13.21
  •  
    PAR   CZV
    70 : 67
    Apr 1, Mon 09.31
  •  
    CZV   BUD
    91 : 72
    Apr 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    107 : 69
    Apr 14, Sun 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Apr 17, Wed 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

11.02.2019 /

Crveno-beli vikend ponovo uspešan

Kadeti i juniori Crvene zvezde mts upisali su pobede. Kadeti su na gostovanju u Nišu savladali Konstantin rezultatom 99:79, dok su juniori na domaćem terenu bili bolji od Dinamika jednako ubedljivo – 88:59.
Mlađe selekcije KK Crvena zvezda mts ostvarile su ubedljive pobede u poslednjim kolima svojih takmičenja. Kadeti Crvene zvezde mts gostovali su Konstantinu u Nišu i slavili prilično ubedljivo – 79:99. 

Već u prvoj četvrtini izabranici Slobodana Klipe su nametnuli svoj ritam i u tom periodu postigli čak 30 poena. Stečena dvocifrena prednost je bez većih problema sačuvana sve do poslednjeg sudijskog zvižduka, a za to su bili najzaslužniji Nikola Manojlović koji je upisao čak 29 poena uz pet skokova i četiri asistencije i Vuk Dobrašinović koji je meč završio sa 21 poenom.

Konstantin – Crvena zvezda mts 79:99 (17:30, 27:26, 17:20, 18:23)

Crvena zvezda mts: Denić, Manojlović 29 (5sk, 4as), Šaranović 4 (4as), Ostojić 10 (8sk, 5as), Mihailović 9, Dobrašinović 21, Bošnjak 7 (8sk), Blagojević 2, Joksimović 11 (5sk), Topalović 2, Dimitrijević 4, Vukaš. 

Nakon 16 odigranih kola Crvena zvezda mts se nalazi na drugoj poziciji Triglav Kadetske lige Srbije sa učinkom od 14 pobeda i dva poraza.

Ništa manje uspešni minulog vikenda ostvarili su i crveno-beli juniori koji su u dvorani Basket Siti. Izabranici Bojana Đerića slavili su rezultatom 88:59 u utakmici gde se pitanje pobednika rešilo već u prvom poluvremenu. Najefikasniji akter utakmice bio je Marko Pavićević koji je pored 17 poena upisao i sedam skokova i četiri asistencije. Pratio ga je Bojan Tomašević koji je ubacio 15 poena bez promašaja za dva poena (6/6). Vukašin Mašić je imao dabl-dabl učinak sa 10 poena i 11 asistencija, a uz to je dodao i sedam skokova. Lazar Vasić je ubacio 12 poena uz po četiri asistencije i ukradene lopte. 

Crvena zvezda mts -  Konstantin 88:59 (25:16, 21:15, 25:12, 17:16)

Crvena zvezda mts: Uskoković 5 (4sk), Pavićević 17 (7sk, 4as), Dobrašinović 2, Popović 9, Manojlović 2, Radosavljević 4, Vasić 12 (4as, 4ul), Mašić 10 (11as, 7sk), Blagojević 2, Tomašević 15, Čojbašić 2, Živanović 8.

Pobedom nad Dinamikom juniori Crvene zvezde su ostvarili 12. pobedu u 15 odigranih kola i zauzimaju treću poziciju na tabeli Roda Juniorske lige Srbije, uz napomenu da Borac koji je drugi na tabeli ima utakmicu više. 

Napomena: Pioniri i mlađi pioniri su na pauzi u svojim takmičenjima do 23. februara.