•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

03.03.2016 /

Đordi Bertomeu gost Crvene zvezde Telekom

KK Crvena zvezda Telekom obaveštava javnost, da će gost našeg kluba 11.marta biti Predsednik Evrolige Đordi Bertomeu sa svojim saradnicima.
KK Crvena zvezda Telekom obaveštava javnost, da će gost našeg kluba 11.marta biti Predsednik Evrolige Đordi Bertomeu.

Ova radna poseta dogovorena je od strane KK Crvena zvezda Telekom, Predsednika kluba Nebojše Čovića i Direktora Davora Ristovića sa jedne, i prvog čoveka Evrolige,  gospodina Bertomeua još pre tri meseca, i predstavlja nastavak odlične saradnje koju naš klub ima sa ovom organizacijom.

Tokom dvodnevnog boravka u Beogradu u koji dolazi isključivo na poziv i kao gost KK Crvena zvezda Telekom,  Gospodin Bertomeu obaviće seriju važnih sastanaka sa Predsednikom kluba Nebojšom Čovićem i predstavnicima našeg kluba, a biće i gost na utakmici 10.kola TOP 16 faze Evrolige koju Crvena zvezda Telekom igra sa Panatinaikosom.

O svim detaljima ove važne posete i dolasku gospodina Bertomeua u Beograd, KK Crvena zvezda Telekom obavestiće javnost u narednim danima.