•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    - : -
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    KHI   CZV
    - : -
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    - : -
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    - : -
    Nov 2, Thu 19.00
  •  
    UNI   CZV
    - : -
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
FC Barcelona Lassa
20. Oktobar 2017.
19:00
1Crvena zvezda mts3/0
2Mega Bemax2/1
3Cedevita2/1
4Igokea2/1
5Budućnost VOLI2/1
6FMP
1/2
7Partizan NIS1/2
8Cibona1/2
9Zadar1/2
10Petrol Olimpija1/2
11MZT Skopje Aerodrom
1/2
12Mornar1/2






VESTI

03.03.2016 /

Đordi Bertomeu gost Crvene zvezde Telekom

KK Crvena zvezda Telekom obaveštava javnost, da će gost našeg kluba 11.marta biti Predsednik Evrolige Đordi Bertomeu sa svojim saradnicima.
KK Crvena zvezda Telekom obaveštava javnost, da će gost našeg kluba 11.marta biti Predsednik Evrolige Đordi Bertomeu.

Ova radna poseta dogovorena je od strane KK Crvena zvezda Telekom, Predsednika kluba Nebojše Čovića i Direktora Davora Ristovića sa jedne, i prvog čoveka Evrolige,  gospodina Bertomeua još pre tri meseca, i predstavlja nastavak odlične saradnje koju naš klub ima sa ovom organizacijom.

Tokom dvodnevnog boravka u Beogradu u koji dolazi isključivo na poziv i kao gost KK Crvena zvezda Telekom,  Gospodin Bertomeu obaviće seriju važnih sastanaka sa Predsednikom kluba Nebojšom Čovićem i predstavnicima našeg kluba, a biće i gost na utakmici 10.kola TOP 16 faze Evrolige koju Crvena zvezda Telekom igra sa Panatinaikosom.

O svim detaljima ove važne posete i dolasku gospodina Bertomeua u Beograd, KK Crvena zvezda Telekom obavestiće javnost u narednim danima.