•  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    80 : 55
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    111 : 56
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    69 : 85
    Jun 3, Sat 20.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

03.03.2016 /

Đordi Bertomeu gost Crvene zvezde Telekom

KK Crvena zvezda Telekom obaveštava javnost, da će gost našeg kluba 11.marta biti Predsednik Evrolige Đordi Bertomeu sa svojim saradnicima.
KK Crvena zvezda Telekom obaveštava javnost, da će gost našeg kluba 11.marta biti Predsednik Evrolige Đordi Bertomeu.

Ova radna poseta dogovorena je od strane KK Crvena zvezda Telekom, Predsednika kluba Nebojše Čovića i Direktora Davora Ristovića sa jedne, i prvog čoveka Evrolige,  gospodina Bertomeua još pre tri meseca, i predstavlja nastavak odlične saradnje koju naš klub ima sa ovom organizacijom.

Tokom dvodnevnog boravka u Beogradu u koji dolazi isključivo na poziv i kao gost KK Crvena zvezda Telekom,  Gospodin Bertomeu obaviće seriju važnih sastanaka sa Predsednikom kluba Nebojšom Čovićem i predstavnicima našeg kluba, a biće i gost na utakmici 10.kola TOP 16 faze Evrolige koju Crvena zvezda Telekom igra sa Panatinaikosom.

O svim detaljima ove važne posete i dolasku gospodina Bertomeua u Beograd, KK Crvena zvezda Telekom obavestiće javnost u narednim danima.