•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    - : -
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    KHI   CZV
    - : -
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    - : -
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    - : -
    Nov 2, Thu 19.00
  •  
    UNI   CZV
    - : -
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
FC Barcelona Lassa
20. Oktobar 2017.
19:00
1Crvena zvezda mts3/0
2Mega Bemax2/1
3Cedevita2/1
4Igokea2/1
5Budućnost VOLI2/1
6FMP
1/2
7Partizan NIS1/2
8Cibona1/2
9Zadar1/2
10Petrol Olimpija1/2
11MZT Skopje Aerodrom
1/2
12Mornar1/2






VESTI

15.10.2015 /

Evroliga: Momci su ponovo u gradu!

KK Crvena zvezda Telekom, Luka, Gal, Maik, Branko i Sofo su spremna za novu sezonu Evrolige. A vi? Pogledajte novi spot...
Nova Evroligaška sezona stigla je u Beograd. Nakon višemesečnog čekanja, „momci su se vratili u grad".

Nova ekipa Dejana Radonjića, predvođena kapitenom Mitrovićem, dočekuje francuski Strazbur večeras od 19 časova.

U to ime KK Crvena zvezda Telekom odlučila je da „otkrije" dežurne krivce i promoviše novu sezonu u Evroligi, novim spotom, koji je koncipiran tako da se nastavi na zvanični promotivni spot Evrolige.

U glavnoj ulozi: Kapiten Luka Mitrović, Gal Mekel, Branko Lazić, Sofoklis Skorcanitis, Maik Cirbes...

Sport možete pogledati na zvaničnom youtube kanalu KK Crvena zvezda Telekom.Uživajte!