•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    - : -
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    KHI   CZV
    - : -
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    - : -
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    - : -
    Nov 2, Thu 19.00
  •  
    UNI   CZV
    - : -
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
FC Barcelona Lassa
20. Oktobar 2017.
19:00
1Crvena zvezda mts3/0
2Mega Bemax2/1
3Cedevita2/1
4Igokea2/1
5Budućnost VOLI2/1
6FMP
1/2
7Partizan NIS1/2
8Cibona1/2
9Zadar1/2
10Petrol Olimpija1/2
11MZT Skopje Aerodrom
1/2
12Mornar1/2






VESTI

17.02.2017 /

Gudurić kandidat za nagradu "rising star EL"

Nakon Branka Lazića i Čarlsa Dženkinsa, i Marko Gudurić kandidat za jednu od presgtižnih nagrada EVrlige - "zvezda u usponu".
Košarkaš Crvene zvezde mts Marko Gudurić nalazi se u najužem krugu kandidata za prestižnu nagradu Evrolige "zvezda u usponu" čime je naš klub dobio još jedno priznanje za sjajnu sezonu u najjačem klupskom takmičenju u Evropi.

Marko Gudurić je i prošle sezone bio kandidat, ali je priznanje otišlo u ruke tada igrača Barselone, Aleksa Abrinesa.

Pored Gudurića u trci za nagradu najboljeg mladog košarkaša Evrope su Luka Dončić iz madridskog Reala, centar Darušafake Ante Žižić, Čedi Osman iz Anadolu Efesa i Aleksandar Vezenkov iz Barselone.
 
KK Crvena zvezda mts tako već ima trojicu košarkaša koji su među nominovanima za neku od prestižnih nagrada za svoj učinak u ovogodišnjem takmičenju EVrolige, pošto se među kandidatima za najbolje defanzivce nalaze Branko Lazić i Čarls Dženkins.