•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    - : -
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    - : -
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Nov 3, Sat 19.00
  •  
    ULM   CZV
    - : -
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    - : -
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    - : -
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Igokea
20. Oktobar 2018.
21:00
1Crvena zvezda mts3/0
2Mega Bemax3/0
3Petrol Olimpija2/1
4Budućnost VOLI2/1
5Partizan NIS2/1
6FMP2/1
7Cedevita
1/2
8Igokea1/2
9Mornar1/2
10Krka1/2
11Cibona0/3
12Zadar0/3






VESTI

06.11.2015 /

Gudurić: Loš početak je presudio

Nakon poraza od Fenerbahčea, trener Radonjić i prvotimac crveno-belih Marko Gudurić složili su se da je utakmicu prelomio loš početak domaćeg tima.

Marko Gudurić: "Nedopustivo loš početak utakmice za nas, dosta jeftinih grešaka u odbrani, mi smo pokušali kasnije da to ispravimo i čak smo se približli rezultatski, međutim opet nam se desio pad, i ispostavilo se da do kraja utakmice nismo imali snage i znanja da bolje odreagujemo na neke njihove akcije i da se skroz vratimo rezultatski. Očekuje nas sada utakmica još možda bitnija za nas u ABA ligi da se pripremimo što je bolje moguće i da probamo da pobedimo. Zahvalio bih se navijačima na velikoj podršci".

Dejan Radonjić: "Čestitke Fenerbahčeu na pobedi, nismo počeli dobro meč, Fenerbahče je iskoristio našu lošu koncentraciju i situacije u napadu kao i naše loše odbrambene procene i stekao prednost koja je bila izuzetno velika u kratkom vremenskom interalu.  Mi smo se naravno trudili da se vratimo u meč, u nekom trenutku je bio dobar momenat da uđemo još konkretnije do rezultatskog izjednačenja. Početkom druge četvrtine, Fenerbahče je skokom omogućavao sebi nove napade, naravno posle toga je proradio i kvalitet šuta i napravili su razliku koju su držali do kraja meča. Mi smo se vratili u odbrani, ali u napadu nismo bili dovoljno dobri, da je moglo da se očekuju da se dođe do nekog boljeg rezultatskog odnosa. Ovako fenerbahče je to kontrolisao velikim iskustvom i kvalitetom i slavio protiv nas, u našoj dvorani, pred našim navijačima, kojima se zahvaljujem što su došli da nas podrže i pomognu nam da odigramo što je moguće boje protiv favorizovanog protivnika iz Turske", rekao je trener crveno-belih.

U narednom kolu Evrolige, ekipa Crvene zvezde Telekom gostuje Bajernu u Minhenu sledećeg četvrtka.
.