•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    - : -
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    KHI   CZV
    - : -
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    - : -
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    - : -
    Nov 2, Thu 19.00
  •  
    UNI   CZV
    - : -
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
FC Barcelona Lassa
20. Oktobar 2017.
19:00
1Crvena zvezda mts3/0
2Mega Bemax2/1
3Cedevita2/1
4Igokea2/1
5Budućnost VOLI2/1
6FMP
1/2
7Partizan NIS1/2
8Cibona1/2
9Zadar1/2
10Petrol Olimpija1/2
11MZT Skopje Aerodrom
1/2
12Mornar1/2






VESTI

20.02.2017 /

Gudurić MVP, Simonović najbolji strelac

Tri prilično ubedljive pobede na završnom turniru ''Kupa Radivoja Koraća'' donele su košarkašima Crvene zvezde mts i individulna priznanja.
Pored još jednog trofeja ''Žućkove levice'' koji je osvojen, košarkaši Crvene zvezde mts pobrali su i individualna priznanja.

Iako je ceo tim uložio ogroman trud u finalu ''Kupa Radivoja Koraća'' nagrada za MVP-ija morala je da ode jednom igraču. To je bio Marko Gudurić. Trebalo bi reći i sasvim zasluženo. Gudurić je statistički bio najbolji pojedinac u pobedi nad Partizanom Nis (74:64) zabeleživši 18 poena, šest asistencija, četiri skoka i tri ukradene lopte. Uz to, imao je samo jednu izgubljenu loptu i veoma dobrih 50 odsto šuta iz igre.

Ono što pogled na statistiku ne govori je to da je Marko Gudurić veliki deo svojih poena ubacio u završnici meča i dao bitan doprinos u osvajanju trofeja.

Takođe, 18 poena je postigao i Marko Simonović. Veoma važne trojke koje je pogađao bez promašaja (3/3) činile su polovinu njegovih poena. Vršac, FMP i Partizan bili su pod nemilosrdnom paljbom Simonovića, a on je poneo zvanje najboljeg strelca turnira. 

S toga, crveno-beli se u Beograd vraćaju sa ''Žućkovom levicom'' i dva individualna priznanja.