•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

17.03.2016 /

Hvala navijačima i KK Cedevita!

KK Crvena zvezda Telekom zahvaljuje navijačima na ogromnoj podršci u vrlo važnoj utakmici , ali i gostima iz Zagreba, koji su istakli izvanrednu organizaciju meča, i zahvalili se na gostoprimstvu u Beogradu.
KK Crvena zvezda Telekom izborio je u utorak veliku pobedu na startu plej ofa ABA lige jtd, protiv starog i velikog rivala ekipe Cedevite.

Crveno-beli su slavili na parketu, ali su veliki uspeh ostvarili i van njega. Dvorana "Pionir" je bila ispunjena do poslednjeg mesta, i donela gromoglasnu podršku našim igračima, a sa druge strane, organizacija meča bila je po opštim ocenama, bez ijedne greške, iako je utakmica imala ogroman rezultatski značaj.

Pohvale u to ime, stigle su i iz Zagreba. Predsednik KK Cedevita Mladen Veber čestitao je predsedniku kluba Nebojši Čoviću i crveno-belima pobedu u prvom meču, i ujedno  se zahvalio na gostoprimstvu i odličnoj organizaciji utakmice u Beogradu. Takođe, čestitku sa sličnim sadržajem direktoru kluba Davoru Ristoviću i KK Crvena zvezda Telekom uputio je i direktor KK Cedevita iz Zagreba Davor Užbinec.

KK Crvena zvezda Telekom zahvaljuje se na čestitkama sportskim prijateljima iz KK Cedevita,i izražava nadu, da će najveći sportski rivali na parketu u regionalnoj ligi,u poslednjih nekoliko sezona, uzvratiti gostoprimstvo narednog utorka u Zagrebu.

KK Crvena zvezda Telekom