•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

24.03.2016 /

Hvala sportskim rivalima iz Cedevite i Budućnosti

KK Crvena zvezda Telekom zahvaljuje se sportskim rivalima i prijateljima iz Zagreba i Podgorice, na gostoprimstvu i čestitkama za plasman u finale ABA lige jtd.
Košarkaši Crvene zvezde Telekom plasirali su se u finale ABA lige jtd, i tako ostvarili jedan od najvećih ciljeva ove sezone.

I pored velikog rezultatskog uloga, utakmice sa još jednim evroligaškim rivalom, Cedevitom iz Zagreba protekle su u fer i sportskim okvirima. Tim povodom KK Crvena zvezda Telekom želi da se zahvali sportskim prijateljima iz Zagreba, vlasniku kluba gospodinu Emilu Tedeskom, predsedniku MLadenu Veberu, direktoru Davoru Užbinecu, koji su nas dočekali i učinili sve, da se tokom boravka ekipe u Zagrebu, i druge utakmice u maloj dvorani Doma sportova u Zagrebu, osećamo prijatno i u atmosferi u kojoj su košarka i sportsko nadmetanje bili u prvom planu.

KK Crvena zvezda Telekom takođe se zahvaljuje i KK Budućnost VOLI i predsedniku kluba iz Podgorice, Draganu Bokanu, koji je takođe čestitao našem klubu i Predsedniku Nebojši Čoviću, zaslužen ulazak u finale ABA lige jtd.

KK Crvena zvezda Telekom će nastaviti da gaji i razvija dobre odnose sa klubovima iz regiona, koji su pokazali da i pored velikog rezultatskog uloga, mogu da uspostave odnose i saradnju u kojoj je na prvom mestu, sport i takmičenje.

KK Crvena zvezda Telekom