•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

13.05.2018 /

I pioniri najbolji u Srbiji!

Pioniri KK Crvena zvezda mts osvojili su prvenstvo Srbije nakon pobede nad Mladosti iz Zemuna rezultatom 86:71. Na taj način crveno-beli su objedinili trofeje u pionirskoj, kadetskoj i juniorskoj konkurenciji i potvrdili apsolutnu dominaciju kada su u pitanju mlađe kategorije.
Pioniri Crvene zvezde mts prvaci su Srbije za sezonu 2017/2018!

Na taj način klub sa Malog Kalemegdana objedinio je titule državnog prvaka u pionirskoj, kadetskoj i juniorskoj konkurenciji. Još jednom je na delu pokazan izvanredan rad menadžmenta i trenera Crvene zvezde i da crveno-beli u mlađim kategorijama u Srbiji drže apsolutni primat.

Finalni turnir održan je u dvorani ''Mega Factory'', a crveno-beli su do finala došli savladavši Partizan rezultatom 79:59, a potom i ekipu Mega Banjica 72:68. U finalu ih je čekao sastav Mladosti iz Zemuna.

Crveno-beli nisu pokazali igru iz prethodne dve utakmice u uvodnih 20 minuta pa su Zemunci na veliki odmor otišli sa vođstvom od osam poena (35:43). Međutim, Zvezda je u trećoj deonici zasijala punim sjajem. Serijom 16:0 crveno-beli su apsolutno preuzeli kontrolu nad utakmicom, u trećem periodu ubacili čak 32 poena i nezadrživo jurišali ka trofeju.

Ozbiljnim pristupom i kvalitetnom odbranom koračali su do cilja i na kraju sasvim zasluženo podigli trofej. Slavila je Crvena zvezda rezultatom 86:71, a blistao je Filip Branković koji je meč završio sa čak 25 poena. 


Crvena zvezda mts: Korlat, Arsović, Stankić, Živanović 2, Miletić 17, Dobrić 13, Marković, Vukas 14 (11 skokova, 8 asistencija), Topalović 11 (10 skokova), Bulić 4, Savić, Branković 25.