•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Morabanc Andorra
VS
KK Crvena zvezda mts
20. Novembar 2018.
20:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

01.11.2018 /

Jedan tim za našu kuću Kalemegdan

KK Crvena zvezda mts ugostio je svoje partnere na utakmici između crveno-belih i Galatasaraja. Povod je bio želja kluba da se zahvali svojim partnerima koji su uz ogroman doprinos Evrolige učestvovali u renoviranju terena i klupskih prostorija na Malom Kalemegdanu.
Mali Kalemegdan, naša kuća, dobio je prošlog leta u potpunosti novo ruho. Tereni, koševi i klupske prostorije u potpunosti su renovirane pa sada imamo tri košarkaška terena prekirvena tartan podlogom i jedan u potpunosti prilagođen za ’’3x3 basket’’.

Na Malom Kalemegdanu, mestu gde je jugoslovenska i srpska košarka počela, sada imamo prelep ambijent, a najveći dorpinos tome dali su Evroliga i klupski partneri. Naime, u okviru Fajnal fora koji je održan u Beogradu prateći sadržaj održan je upravo na terenima Crvene zvezde na Malom Kalemegdanu koji su u svom novom izdanju bili otvoreni baš tom prilikom. KK Crvena zvezda mts se ovom prilikom zahvaljuje Evroligi koja je sa svojim partnerima finansirala obnovu prostorija i terena i što je izabrala baš Crvenu zvezdu kao svog partnera te je na taj način još jednom dokazala da je međusobna saradnja u godinama za nama, ali i dalje, na najvišem mogućem nivou.

Takođe, nećemo zaboraviti i klupske partnere: Alca trgovina, Auto garant, Sectron, Mercator, Rauch, Omnia Stella Vista, Trampex i udruženje Crvene zvezde iz Novog Sada dali su ogroman finansijski i logistički doprinos da prostorije i tereni Crvene zvezde izgledaju moderno, a opet u potpunosti u skladu sa istorijom koja je decenijama pisana među zidinama Kalemegdana. 




KK Crvena zvezda mts je veoma zahvalna Evroligi i svojim partnerima što su i u ovom projektu naišli na razumevanje i nesebično pomogli klubu. U znak zahvalnosti direktor Crvene zvezde mts Filip Sunturlić i portparol kluba Igor Vujičin podelili su na utakmici sa Galatasarajem članske karte prijateljima kluba koji su ostali uz klub u lepim i teškim momentima. Oni su imali priliku da sa posebnih ’’court seat’’ mesta ’’Zvezdaš’’ posmatraju spektakularnu pobedu crveno-belih košarkaša protiv velikog rivala. To je bio svojevrsan način da se klub zahvali svojim partnerima na velikoj pomoći i podršci.

I ovim putem KK Crvena zvezda mts se zahvaljuje svojim partnerima i raduje se daljoj saradnji. U svakoj pobedi, u svakom uspehu, ali i u svakom porazu – Mi smo jedan tim!