Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

04.06.2017 /

Juniori Crvene zvezde mts šampioni Srbije!

Juniori Crvene zvezde mts novi su šampion Srbije, pošto su u finalu završnog turnira savladali svoje vršnjake iz ekipe Mega Memax sa 74:68 (14:25,25:12,22:15 i 13:16).Najefikasniji igrač finala centar Crvene zvezde mts Stefan Đorđević sa 18 poena i 11 skokova.


    U prvom poluvremenu ekipa Mega Bemaxa bolje je otvorila finale i stekla početnu prednost prvenstveno zahvaljujući visokom gruzijskom centru Bitadzeu, pa se na prvi odmor između dve četvrtine otišlo sa ubedljivih 25:14 za ekipu Mege koja je nominalno bila domaćin u finalu koje se igralo u dvorani u Železniku.

Tu prednost ekipa Vlade Vukoičića održavala je do sredine druge deonice (31:22), kada su Uskoković i Simović (trojka i dvojka) započeli seriju crveno-belih,koji su predvođenim centrom Stefanom Đorđevićem odigrali bolje drugu polovinu druge deonice, a trojkom Paunovića ekipa Slobodana Klipe preuzela je vođstvo 39:37 na kraju prvog poluvremena.

U trećoj četvrtini sjajni Ivan Ćorović bio je nerešiva enigma za odbranu Mege, pošto je na "otvaranju" te deonice ubacio 8 vezanih poena (dve trojke i dvojka), a nakon još jedne trojke Ćorovića ekipa Crvene zvezde mts povela je 50:41. Tu prednost ekipa crveno-belih je održavala do kraja treće deonice (61:52), a onda je usledio veliki pad u igri, i skoro 4 minuta bez poena, što je iskoristila ekipa Vlade Vukoičića i serijom 6:0 unela rezultatsku neizvesnost u utakmicu. Dodatni problem bila je i činjenica da su plej Uskoković i centar Stefan Đorđević u poslednju deonicu ušli sa po 4 lične greške.


Veliku "pauzu" u napadu prekinuo je Stefan Momirov trojkom u 36.minutu, a nakon ubačene dvojke Stefana Đorđevića, štafetu u finišu preuzeo je Uskoković, pa su juniori Crvene zvezde mts stigli potpuno zasluženo do nove titule prvaka Srbije!!!

KK Crvena zvezda mts:

Rebić , Uskoković 12+8as, Paunović 12, Radaković, Bubanja , Momirov 13+6sk , Đorđević Vuk 2, Simović 3, Đorđević Stefan 18+11sk , Čorović 14, Stajčić , Vasić.

Pehar namenjen šampionu Srbije u ovom starosnom uzrastu kapitenu Uskokoviću uručio je predsednik KSS Predrag Danilović pred 1000 gledalaca u dvorani "FMP Arena".