•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Maccabi Fox Tel Aviv
VS
KK Crvena zvezda
18. Januar 2018.
21:00
1Budućnost VOLI14/2
2CedevitaCrvena zvezda mts13/3
3Cedevita12/4
4Mornar9/7
5Partizan NIS8/9
6FMP7/8
7Zadar7/8
8Igokea6/10
9Cibona6/10
10Mega Bemaks5/11
11Petrol Olimpija5/11
12MZT Skopje Aerodrom3/13






VESTI

22.04.2015 /

KK Crvena zvezda – KK Hemofarm STADA

Crvena zvezda je u 9.kolu ugostila lidera NLB lige, ekipu Hemofarma.

Crvena zvezda je u 9.kolu ugostila lidera NLB lige, ekipu Hemofarma.

Bez obzira na pozicije na tabeli, crveno beli su dobro otvorili meč i na samom početku pokazali kako su jako motivisani da ostvare drugu ovosezonsku pobedu. Ekipa Mihaila Uvalina je većim delom prve četvrtine držala kontrolu u igri, ali su iskusni Vrščani održavali priključak. Prva četvrtina je zavrešena vođstvom Zvezde od 22:17

U početnim minutima druge četvrtine cveno beli su brzo napravili četiri lične greške, ali su i pored toga uspevali da zadrže prednost. Veoma “pametnom” igrom u napadu, solidnom odbranom i pre svega velikom borbenošću, Zvezda je razliku uvećavala sve do najveće prednosti i odlaska na veliki odmor pri rezultatu 46:30.

Drugo poluvreme je počelo pomalo “ishitrenom” igrom Crvene zvezde. Hemofarm je ekipa koja skupo kažnjava sve protivničke greške i još jednom su pokazali kako će se velikom borbom suprostaviti do kraja meča. Zvezda je “prokockala” veliku prednost i Hemofarm se primakao na samo 4 poena razlike, dva i po munuta pre kraja trećeg perioda. Nerešiva enigma za crveno bele je bio Miljan Pavković koji je poentirao i uspešno razigravao svoje saigrače. Rezultat posle tri četvrtine je bio 60:54 za Zvezdu.

Kako je “najavio” tok utakmice, u poslednjoj četvrtini je bila neizvesna borba. Zvezda je pokazala prisebnost u odbrani i sa pet "vezanih" poena Janga , došla do 12 poena prednosti na dva i po munuta do kraja utakmice. Milošević, Nedović i Subotić su morali da napuste igru pre kraja zbog 5 ličnih grešaka. U samom finišu crveno beli su čuvali stečenu razliku, ali su sa tri promašaja sa linije slobodnih bacanja uveli utakmicu u dramatičnu zavešnicu u kojoj ipak nisu dozvolili gostima da odnesu bodove iz Pionira.

Konačan rezultat na semaforu je bio 77:73.

(22:17, 24:13, 14:24, 17:19)

Najefikasniji u domaćoj ekipi bilo je bio je Marš sa 18 poena, Nedović i Jang su ubacili po 11, a Nikolić je zabeležio 10 poena uz 11 skokova.

U ekipi Hemofarma najefikasniji su bili Mačvan i Pavković sa po 17 postignutih poena, dok je Šutalo postigao 16 ( uključijući sve 3 Hemofarmove trojke ).

Crvena zvezda: Nedović 11, Milošević 6, Jang 11 (4 as.), Marš 18, Nikolić 10 (11 sk.), Subotić 8 (4 ukr.lopte), Radosavljević, Balaban, Katnić, Cvetković, Majls 9, Drča 4.

Hemofarm: Pavković 17, Anđušić 3, Mačvan 17 (8 as.), Maraš, Šutalo 16, Božović 4, Borisov, Knežević, Petrović, Džordan 8, Savović 4, Krstović 4.