•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Maccabi Fox Tel Aviv
VS
KK Crvena zvezda
18. Januar 2018.
21:00
1Budućnost VOLI14/2
2CedevitaCrvena zvezda mts13/3
3Cedevita12/4
4Mornar9/7
5Partizan NIS8/9
6FMP7/8
7Zadar7/8
8Igokea6/10
9Cibona6/10
10Mega Bemaks5/11
11Petrol Olimpija5/11
12MZT Skopje Aerodrom3/13






VESTI

22.04.2015 /

KK Crvena zvezda – KK Radnički

KK Crvena zvezda – KK Radnički 83-85 (22:19, 20:30, 21:29, 20:7)

KK Crvena zvezda – KK Radnički 83-85 (22:19, 20:30, 21:29, 20:7)

U početku utakmice vodila se prilično izjednačena borba. Obe ekipe su pomalo stegnuto otvorile meč i posle "neefikasnih uvodnih minuta, Crvena zvezda je napravila prvu osetniju prednost za 21:16. U ovom periodu igre, Stiven Marković je svojim individualnim potezima održavao rezultatsku ravnotežu. Prva četvrtina je zavrešena vođstvom crveno-belih od 22:19.

U drugoj četvrtini, Kragujevčani su zaigrali agresivnije i pomoću nekoliko vezanih šuteva, preokrenuli rezultat u svoju korist i napravili solidnu zalihu. Rezultat je bio 26:34. Radnički se bolje snalazio i u igri pod košem pa je prednost u njihovu korist konstatno rasla. Nemanja Nedović je imao nekoliko uspešnih solo akcija, ali je prednost i dalje bila u korist Radničkog. Na poluvreme se otišlo rezultatom 42:49.

U drugom poluvremenu , Zvezda je na trenutke pokazivala da je talenat neosporan, ali je iskusnija ekipa koju vodi Miroslav Nikolić uspevala da održi solidnu rezultatsku prednost. Majkl Li je pokazao da će biti veliko pojačanje za ekipu Radničkog u novoj sezoni. U trećoj četvrtini je baš on bio prva opcija u ofanzivi i uspešno je rešavao situacije jedan na jedan. Rezultat posle treće četvrtine je bio 63:78 za goste.

U poslednjoj četvrtini crveno-beli su se "probudili" i uveli utakmicu u neizvesnu završnicu. Na 3 minuta pre kraja rezultat je bio 76:82 ,a onda su mladi igrači Zvezde pokazali srčanost i uspeli da izjednače rezultat pred sam kraj utakmice. Ipak, nedostajalo je i malo sreće da Zvezda izađe kao pobednik. Konačan rezultat je bio 83:85 u korist Radničkog.

Najefikasniji u domaćoj ekipi bilo je Nedović sa 23 poena dok su Nikolić i Milošević meč završili sa po 21 postignutim poenom. U ekipi Radničkog najefikasniji bio je Li sa 32 poena dok je Stiv Marković postigao 16.

Sledeća utakmica, Igokea - Crvena zvezda, igra se u subotu 23.10.2010 godine u Laktašima.