•  
    CZV   DDI
    70 : 73
    Oct 13, Thu 21.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 85
    Oct 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   FCB
    76 : 65
    Oct 26, Wed 19.00
  •  
    PAO   CZV
    70 : 59
    Oct 28, Fri 19.00
  •  
    CZV   BKN
    60 : 73
    Nov 4, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    83 : 72
    Nov 7, Mon 21.00
  •  
    UNK   CZV
    65 : 62
    Nov 10, Thu 17.00
  •  
    CIB   CZV
    70 : 91
    Nov 12, Sat 19.00
  •  
    BRO   CZV
    78 : 79
    Nov 15, Tue 20.00
  •  
    CZV   EA7
    83 : 70
    Nov 17, Thu 19.00
  •  
    CZV   KSK
    91 : 70
    Nov 21, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    100 : 79
    Nov 24, Thu 19.00
  •  
    OLP   CZV
    67 : 85
    Nov 28, Mon 18.00
  •  
    CZV   ZAL
    79 : 88
    Dec 2, Fri 19.00
  •  
    CZV   FMP
    93 : 62
    Dec 5, Mon 18.00
  •  
    FNB   CZV
    87 : 72
    Dec 8, Thu 19.45
  •  
    BUD   CZV
    54 : 77
    Dec 11, Sun 19.00
  •  
    CZV   MTA
    83 : 58
    Dec 15, Thu 20.00
  •  
    MZT   CZV
    73 : 83
    Dec 17, Sat 17.00
  •  
    OLY   CZV
    73 : 65
    Dec 20, Tue 20.00
  •  
    CZV   RMB
    82 : 70
    Dec 22, Thu 19.00
  •  
    CED   CZV
    91 : 95
    Dec 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSK
    78 : 67
    Dec 29, Thu 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    - : -
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    - : -
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    - : -
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    - : -
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    - : -
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    - : -
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    CZV   UNK
    - : -
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    DDI   CZV
    - : -
    Apr 7, Fri 19.00
Baskonia Vitoria
VS
KK Crvena zvezda
24. Januar 2017.
21:00
1Crvena zvezda mts19/0
2Partizan NIS15/4
3Cedevita13/6
4Budućnost VOLI13/6
5Cibona11/8
6Olimpija Ljubljana9/10
7Igokea9/10
8Mornar7/12
9FMP7/12
10Karpoš Sokoli7/12
11Mega Leks6/13
12Krka6/13
13Zadar6/13
14MZT Skopje Aerodrom5/14

VESTI

20.11.2015 /

KK Crvena zvezda prvi sportski brend Srbije

KK Crvena zvezda Telekom, proglašen je na SPORTO najvećoj regionalnoj konferenciji o sportu, u Portorožu, za najbolji sportski brend u Srbiji.
Naš klub je po prvi put dobio ovu prestižnu nagradu, koja se dodeljuje na osnovu istraživanja javnog mnjenja, koje je ove godine vodila agencija Mediana.

KK Crvena zvezda Telekom već godinama na polju marketinga i predstavljanja svog kluba, čini krupne korake, od raznih promotivnih akcija, sponzorstava, pa do kompletne ponude za gledaoce na utakmicama, koje klubu donose prihode, i koji će u bliskoj budunosti u potpunosti od našeg kluba napraviti moderan i finansijski potpuno samoodrživ sistem, kome naš klub već godinama teži.

Ovu prestižnu nagradu u ime našeg kluba u petak je primio direktor marketinga Filip Sunturlić:
 
"Zahvaljujemo se organizatorima SPORTO konferencije, na nagradi za najbolji sportski brend u Srbiji, u oblasti Klubova i organizacija. Naporan i veliki rad u prethodne 4 godine, je dobio i potvrdu kroz ovu nagradu. Veliki uspeh je šta smo uspeli da uradimo za 4 godine, da napravimo moderan sportski sistem, finansijski samoordživ, nalik onima kod najvećih Klubova i sportskih organizacija u Evropi. Sama činjenica da smo 3 godine zaredom sa uspehom učesnici Evrolige, i da smo prošle godine osvojili triplu krunu, su pravi pokazatelj naše vizije. Za ovu nagradu su podjednako zaslužni svi, od igrača od prošle sezone, ali i ove sezone, svi Zvezdini bivši asovi, treneri, ali i svi koji rade dononoćno (od ekonoma, svih ljudi u menadžmentu, volontera pa sve do predsednika Kluba) da bi Klub bio tamo gde pripada, u samom vrhu. Zato ovom prilikom svima kojima je crvena boja u srcu, čestitam ovaj trofej, a nama će ovo biti podstrek da nastavimo još jače da radimo".

KK Crvena zvezda Telekom se zahvaljuje svima na poverenju, a u budućnosti će nastaviti da radi, ono što čini već godinama, a to je, da uz dobre rezultate svih selekcija, pomera granice i na polju marketinga.