•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

20.11.2015 /

KK Crvena zvezda prvi sportski brend Srbije

KK Crvena zvezda Telekom, proglašen je na SPORTO najvećoj regionalnoj konferenciji o sportu, u Portorožu, za najbolji sportski brend u Srbiji.
Naš klub je po prvi put dobio ovu prestižnu nagradu, koja se dodeljuje na osnovu istraživanja javnog mnjenja, koje je ove godine vodila agencija Mediana.

KK Crvena zvezda Telekom već godinama na polju marketinga i predstavljanja svog kluba, čini krupne korake, od raznih promotivnih akcija, sponzorstava, pa do kompletne ponude za gledaoce na utakmicama, koje klubu donose prihode, i koji će u bliskoj budunosti u potpunosti od našeg kluba napraviti moderan i finansijski potpuno samoodrživ sistem, kome naš klub već godinama teži.

Ovu prestižnu nagradu u ime našeg kluba u petak je primio direktor marketinga Filip Sunturlić:
 
"Zahvaljujemo se organizatorima SPORTO konferencije, na nagradi za najbolji sportski brend u Srbiji, u oblasti Klubova i organizacija. Naporan i veliki rad u prethodne 4 godine, je dobio i potvrdu kroz ovu nagradu. Veliki uspeh je šta smo uspeli da uradimo za 4 godine, da napravimo moderan sportski sistem, finansijski samoordživ, nalik onima kod najvećih Klubova i sportskih organizacija u Evropi. Sama činjenica da smo 3 godine zaredom sa uspehom učesnici Evrolige, i da smo prošle godine osvojili triplu krunu, su pravi pokazatelj naše vizije. Za ovu nagradu su podjednako zaslužni svi, od igrača od prošle sezone, ali i ove sezone, svi Zvezdini bivši asovi, treneri, ali i svi koji rade dononoćno (od ekonoma, svih ljudi u menadžmentu, volontera pa sve do predsednika Kluba) da bi Klub bio tamo gde pripada, u samom vrhu. Zato ovom prilikom svima kojima je crvena boja u srcu, čestitam ovaj trofej, a nama će ovo biti podstrek da nastavimo još jače da radimo".

KK Crvena zvezda Telekom se zahvaljuje svima na poverenju, a u budućnosti će nastaviti da radi, ono što čini već godinama, a to je, da uz dobre rezultate svih selekcija, pomera granice i na polju marketinga.