•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

20.11.2015 /

KK Crvena zvezda prvi sportski brend Srbije

KK Crvena zvezda Telekom, proglašen je na SPORTO najvećoj regionalnoj konferenciji o sportu, u Portorožu, za najbolji sportski brend u Srbiji.
Naš klub je po prvi put dobio ovu prestižnu nagradu, koja se dodeljuje na osnovu istraživanja javnog mnjenja, koje je ove godine vodila agencija Mediana.

KK Crvena zvezda Telekom već godinama na polju marketinga i predstavljanja svog kluba, čini krupne korake, od raznih promotivnih akcija, sponzorstava, pa do kompletne ponude za gledaoce na utakmicama, koje klubu donose prihode, i koji će u bliskoj budunosti u potpunosti od našeg kluba napraviti moderan i finansijski potpuno samoodrživ sistem, kome naš klub već godinama teži.

Ovu prestižnu nagradu u ime našeg kluba u petak je primio direktor marketinga Filip Sunturlić:
 
"Zahvaljujemo se organizatorima SPORTO konferencije, na nagradi za najbolji sportski brend u Srbiji, u oblasti Klubova i organizacija. Naporan i veliki rad u prethodne 4 godine, je dobio i potvrdu kroz ovu nagradu. Veliki uspeh je šta smo uspeli da uradimo za 4 godine, da napravimo moderan sportski sistem, finansijski samoordživ, nalik onima kod najvećih Klubova i sportskih organizacija u Evropi. Sama činjenica da smo 3 godine zaredom sa uspehom učesnici Evrolige, i da smo prošle godine osvojili triplu krunu, su pravi pokazatelj naše vizije. Za ovu nagradu su podjednako zaslužni svi, od igrača od prošle sezone, ali i ove sezone, svi Zvezdini bivši asovi, treneri, ali i svi koji rade dononoćno (od ekonoma, svih ljudi u menadžmentu, volontera pa sve do predsednika Kluba) da bi Klub bio tamo gde pripada, u samom vrhu. Zato ovom prilikom svima kojima je crvena boja u srcu, čestitam ovaj trofej, a nama će ovo biti podstrek da nastavimo još jače da radimo".

KK Crvena zvezda Telekom se zahvaljuje svima na poverenju, a u budućnosti će nastaviti da radi, ono što čini već godinama, a to je, da uz dobre rezultate svih selekcija, pomera granice i na polju marketinga.