•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

28.10.2016 /

Klub iz Bileće gost KK Crvena zvezda mts

KK Crvena zvezda mts u saradnji sa vojim partnerom kompanijom "IDEA" ugostio klub iz Bileće "Hercegovac" na utakmici sa Barselonom.
Košarkaški klub Crvena zvezda mts i njen partner IDEA nastavili su i ove sezone, sa akcijom u kojoj su neke buduće košarkaške zvezde bili naši gosti na utakmicama Evrolige. Priliku da ispune svoje snove i upoznaju svoje košarkaške idole imali su deca iz košarkaškog kluba Hercegovac iz Bileće.

Momci iz Hercegovine proveli su dve nezaboravna dana u Beogradu kao gosti KK Crvena zvezda i Idee, a kulminacija je bilo aktivno učešće na utakmici protiv Barselone u Kombank areni.

Mladi košarkaši kluba "Heo" stigli su u Srbiju u utorak uveče i potom su u prvo odigrali prijateljsku utakmicu sa vršnjacima iz KK Crvena zvezda. Vreme do utakmice u sredu proveli su u obilasku znamenitosti Beograda, da bi potom svoje umeće uz gromoglasnu podršku Kombank arene pokazali na revijalnoj utakmici u programu pre utakmice sa Barselonom, kasnije i na poluvremenu na košarkaškom poligonu.

Aleksadar Zmijanjac (operativni menadžer mlađih kategorija): " KK Crvena zvezda mts nastavlja sa praksom koju je uvela prošlih godina, da mladim košarkašima i klubovima iz okruženja pruža ovakvu vrstu prilike da budu deo nečega velikog, kao što je utakmica Evrolige u Kombank Areni. Momci su uživali, ali i imali priliku da vide kako to izgleda kada Crvena zvezda dočekuje rivale u najvećoj srpskoj dvorani. Nastavljamo dalje sa ovom idejom..."

Košarkaški klub Crvena zvezda koristi još jednom priliku da se zahvali na dolasku ekipi "Hea" uz obećanje za novo skorije međusobno druženje.