•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI15/2
2Crvena zvezda mts14/3
3Cedevita13/4
4Mornar10/7
5Partizan NIS9/8
6FMP8/9
7Zadar8/9
8Igokea6/11
9Cibona6/11
10Mega Bemaks5/12
11Petrol Olimpija5/12
12MZT Skopje Aerodrom3/14






VESTI

28.02.2016 /

Košarkaši Crvene zvezde stigli u Zagreb

Košarkaši Crvene zvezde Telekom doputovali su u Zagreb u nedelju ranim popodnevnim časovima, pred utakmicu pretposlednjeg 25.kola regularnog dela sezone, ABA lige jtd sa Cibonom.
Crveno-beli su u subotu odradili jedan trening, pred put u Hrvatsku, a nakon velike pobede nad Anadolu EFES-m u 8.kolu TOP 16 faze Evrolige.

Trener Dejan Radonjić je po dolasku timu u Zagreb, izjavio da očekuje težak meč protiv rasterećene ekipe, koja je u dobroj formi:

"Ekipa Cibone u ovom trenutku izgleda mnogo drugačije i bolje, od one sa kojom smo igrali u prvom delu sezone. Napravili su određene promene i izašli iz početne problematike. Sa druge strane, igraju dobro u FIBA Evrokupu, gde su slavili u prvoj utakmici osmine finala u Litvaniji, i imaju mirnoću pred ovaj meč u ABA ligi. Tim iz Zagreba ima u svojim redovima nekoliko mladih i vrlo talentovanih igrača, sa druge strane i nekolicinu vrlo iskusnih košarkaša. Mi smo došli u Zagreb nakon duela portiv EFES-a u Evroligi, ali bez obzira na potrošnju koja je bila na tom duelu, želimo da odigramo dobar meč u Zagrebu" rekao je trener crveno-belih, koji na utakmici u Zagrebu neće moći da računa na Marka Tejića koji je ostao u Beogradu zbog operacije zuba.

U prvom duelu koji je odigran 30.novembra 2015.godine crveno-beli su slavili sa 75:58 uz 19 poena Simonovića i 15 Stefana Jovića.

Odmah po završetku utakmice u dvorani "Dražen Petrović" ekipa Crvene zvezde Telekom se vraća za Beograd, put u Istanbul na utakmicu 9.kola TOP 16 faze Evrolige, planiran je već za četvrtak.