•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    IGK   CZV
    77 : 79
    Jan 12, Sat 17.00
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   FMP
    79 : 62
    Jan 19, Sat 19.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CED   CZV
    - : -
    Jan 26, Sat 17.00
  •  
    CSP   CZV
    - : -
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Feb 5, Tue 19.00
  •  
    MOR   CZV
    - : -
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Mar 2, Sat 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    - : -
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    Mar 16, Sat 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Valencia Basket
23. Januar 2019.
19:00
1Crvena zvezda mts13/0
2Cedevita9/4
3Budućnost VOLI8/5
4Mega Bemax8/5
5Partizan NIS7/6
6FMP6/7
7Igokea 5/8
8Mornar 5/8
9Cibona5/8
10Zadar4/9
11Petrol Olimpija4/9
12Krka4/9






Košarkaški kamp

  


KK Crvena zvezda mts neguje veoma lepu tradiciju održavanja Letnjeg košarkaškog kampa. Najbolji treneri kluba i narednog leta biće u potpunosti u službi mladih i talentovanih košarkaša koji žele da unaprede svoje košarkaško umeće. Najbolja referenca je svakako ogroman broj mališana koji je u prethodnim godinama zadužio crveno-belu opremu i kao po pravilu uvek se vraćao na terene u Vrnjačkoj Banji i na Zlatiboru. 

Letnji košarkaški kamp Crvene zvezde mts će narednog leta biti održan u čak šest smena. Prva smena će biti održana u Vrnjačkoj Banji i to od 15.06 do 22.06.2019. Preostalih pet smena će biti održano na Zlatiboru gde je kamp, baš kao i u Vrnjačkoj Banji, u potpunosti prilagođen da polaznici imaju najbolje uslove za nesmetan rad. Termini održavanja kampa na Zlatiboru su sledeći:

Vrnjačka Banja:

15.06 do 22.06.2019.

Zlatibor:

I smena 23.06 – 30.06.
II smena 30.06 – 07.07.
III smena 07.07 – 14.07.
IV smena 14.07 – 21.07.
V smena 21.07 – 28.07.

Cena kampa je 250 evra (u dinarskoj protivvrednosti). I ove godine omogućeno je plaćanje na rate sve do odlaska na kamp, a za zainteresovane koji žele da uplatu izvrše u celosti obezbeđen je popust od 10 odsto. Uz naznaku da ovaj specijalan popust važi do 01.01.2019. godine. 
U cenu kampa uračunate su sledeće pogodnosti:

Smeštaj, hrana i kompletna oprema
Rad sa trenerima KK Crvena zvezda mts
Druženje sa sadašnjim i bivšim igračima KK Crvena zvezda mts

Za sve dodatne informacije i prijave na Letnji košarkaški kamp Crvene zvezde mts kontakt lice je koordinator kampa Aleksandar Basta. 

Kontakt telefon: +381/66-325-955
E-mail: abasta@kkcrvenazvezda.rs


Crveno-beli tim te čeka, priključi se!