•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Morabanc Andorra
VS
KK Crvena zvezda mts
20. Novembar 2018.
20:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






Košarkaški kamp

  

Prošlogodišnji Letnji kamp KK Crvena zvezda izazvao je nezapamćeno interesovanje. U ukupno četiri smene na Zlatiboru i u Vrnjačkoj Banji na kampu je učestvovalo više od 450 dečaka i devojčica koji su pod nadzorom Zvezdinih trenera vredno trenirali i sticali veliko iskustvo na počecima košarkaških karijera. 

Menadžment kluba je u prošlosti uvek isticao da je rad sa najmlađima na vrhu lestvice prioriteta. Letnji kampovi, radionice i Javni časovi škole košarke u saradnji sa Aviv Parkom i IDEA izazivali su ogromno interesovanje mališana. Pored brojnih pogodnosti, sticanja znanja od najstručnijih košarkaških trenera, mladi košarkaši su imali priliku da se druže i sa Zvezdinim bivšim i sadašnjim prvotimcima pa su Nemanja Nedović, Boban Marjanović, Vuk Radivojević, Milko Bjelica, Branko Lazić, Marko Gudurić, Ognjen Dobrić i mnogi drugi ulepšavali naporne treninge i darivali vredne savete klincima čiji su uzori.

Dobre navike i uspešne projekte ne treba menjati i s toga nastavljamo u istom ritmu. Klub obaveštava sve zainteresovane da će se naredne godine kamp održati u čak šest smena. Na taj korak Crvena zvezda se odlučuje zbog ogromnog interesovanja protekle sezone.

Termini narednog Letnjeg kampa su sledeći:

Vrnjačka Banja:

17.06.2018 – 24.06.2018.

Zlatibor:

I smena 24.06.2018 – 01.07.2018.
II smena 01.07.2018 – 08.07.2018.
III smena 08.07.2018 – 15.07.2018.
IV smena 15.07.2018 – 22.07.2018.
V smena 22.07.2018 – 29.07.2018.

I naredne godine svim polaznicima je obezbeđen prevoz, smeštaj, hrana (pun pansion), kompletna oprema za trening, rad sa trenerima KK Crvena zvezda mts i neophodna lekarska nega. A, nema sumnje da će i naredne sezone neko od heroja mladih polaznika ponovo ulepšati naporne treninge. Za mlade košarkaše i košarkašice obezbeđene su i vredne nagrade.

Cena kampa koji uključuje sve navedene pogodnosti je 240 eura u dinarskoj protivrednosti. Napominjemo da je moguće i plaćanje u ratama sve do samog polaska.‚

Kontakt osoba za sve informacije i rezervacije je koordinator kampa Aleksandar Basta.

E-mail: abasta@kkcrvenazvezda.rs
Telefon: +381 66 325-955 

Budi pravi šampion!