•  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    80 : 55
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    111 : 56
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    69 : 85
    Jun 3, Sat 20.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

10.02.2017 /

Kuzmić: Cela ekipa zaslužila priznanje (VIDEO)

Sjajni rezultati Crvene zvezde mts bili su ispraćeni izvanrednim individualnim učinkom Ognjena Kuzmića. Priznanja za centra crveno-belih stigla su od Evrolige, ali i od navijača Zvezde jer je u oba odabira izabran za najboljeg igrača januara meseca.
Košarkaši Crvene zvezde mts odigrali su u januaru bez greške. Izvanredna odbrana, mirna ruka u odlučujućim trenucima i isključivo pobede obeležili su prvi mesec u 2017. godini. 

Prvi među jednakima bio je Ognjen Kuzmić. Gospodario je u reketu i to u okršajima sa najboljim centrima Evrope, a posebno se isticao sjajan meč protiv Fenerbahčea kada je u poslednjem napadu zatvorio Ekpe Juda i doneo Zvezdi veliku pobedu.

Zbog svega navedenog stigla su i individualna priznanja. Evroliga je Kuzmića proglasila za MVP-ija januara, a navijači su u konkurenciji sa Stefanom Jovićem, za tek poneki glas na društvenim mrežama, proglasili sjajnog centra za najboljeg igrača prvog meseca u tekućoj godini.

U intervjuu za zvanični youtube kanal KK Crvena zvezda mts, Kuzmić je pričao o januarskim izazovima i u prvi plan potencirao timsku igru. Takođe, pomenuli smo i odnos sa Čarlsom Dženkinsom pa nam je Kuzmić otkrio da li je Čarls bolji vozač ili di-džej: