•  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    - : -
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    - : -
    Jun 3, Sat 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Borac
31. Maj 2017.
20:00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

20.07.2016 /

Kuzmić: "Zvezda je ogroman izazov i motiv"

Ognjen Kuzmić, novi centar Crvene zvezde, u intervjuu za klupski sajt, iznosi očekivanja od igranja u crveno-belom dresu, atmosferi koju prave navijači našeg kluba, napornoj sezoni koja očekuje prvi tim...
Povremeni reprezentativac Srbije i bivši igrač Golden Stejta, Unikahe, Huventuda, Panatinaikosa...Ognjen Kuzmić, potpisao je u utorak trogodišnji ugovor sa KK Crvena zvezda, i tako pojačao konkurenciju na centarskoj poziciji među crveno-belima.

Ovaj 26 godišnji momak iz Doboja, vezao je, svoju budućnost za šampiona ABA lige i KLS, što se vidi i po činjenici da je potpisao višegodišnji ugovor, i pored dobrih nastupa na letnjoj ligi u NBA.

U prvom intervju kao novog igrača Crvene zvezde, Ognjen Kuzmić, kaže da je igranje u crveno-belom dresu ogromna privilegija za njega, ali i pravi potez u ovom trenutku za njegovu karijeru :

"Dolazak u Crvenu zvezdu je pravi potez za mene, posle svega što sam prošao u svojoj igračkoj karijeri. Očekujem da će biti dobro i za Crvenu zvezdu i za mene, da ćemo praviti dobre rezultate, ali i da ću pružati dobre igre u crveno-belom dresu i napredovati kao igrač".

Naredne sezone crveno-bele očekuje veliki broj utakmica, i borba za trofeje u ABA, KLS ligi i nacionalnom kupu, takođe i veliki broj mečeva u novom formatu Evrlige. Kuzmić je svestan da će sezona biti izuzetno naporna,ali igranje u Crvenoj zvezdi predstavlja ogroman izazov, i posebno zadovoljstvo za 214 centimetara visokog momka iz Doboja, koji je "osetio" atmosferu pune "Kombank Arene":

"Biće veliki izazov za mene i za celu ekipu. Po prvi put ću odigrati ovoliki broj utakmica, koliko sam računao preko 80 minimum, ali sa druge strane, igrati za Crvenu zvezdu u onakvom ambijentu, a osetio sam ga prošle sezone, igrajući Evroligu za Panatinaikos u "Kombank Areni"...Biću spreman"

Na kraju, Ognjen je i izneo svoja očekivanja od Crvene zvezde i poručio navijačima:

"Očekivanja su velika, zna se šta sa sobom nosi igranje u Crvenoj zvezdi, klubu koji je najveći, ne samo u Srbiji nego u celom regionu. Navijačima samo želim da poručim da veruju u mene, da me podržavaju, verujem da mogu da pomognem timu da zajednički ostvarimo ciljeve, a na meni je da se velikim radom, kao što sam i do sada radio u svojoj karijeri, izborim za svoje mesto i minute i pomognem Crvenoj zvezdi da pobeđuje", rekao je Kuzmić, novi centar crveno-belih.